7 kız arkadaş, hayatlarını birlikte geçirmeye karar verip öyle bir adım attılar ki...

7 kız arkadaş, geri kalan hayatlarını birlikte geçirmeye karar verdi ve 580 bin dolara ev aldılar.Emekliliklerinde birlikte yaşayan popüler dizideki “Altın Kızlar” adlı dört kadını hatırlıyor musunuz? Gerçek hayatta da aynısını yapmaya çalışan 7 Çinli kız arkadaş var. Bu kadınlar emekli olduktan sonra paylaşmayı planladıkları mükemmel bir ev satın aldı. İşte bu 7 kızımızın hikayesi...

Her şey bir grup arkadaş arasında şaka olarak başladı, çünkü böyle bir şeyi denemek için cesaretleri ve hatta kaynakları yoktu. Fakat fikir ortaya çıktıktan sonra gerisi geldi. Biri Guangzhou banliyölerinde 700 metrekarelik bir ev bulduktan sonra, birlikte emekli olma planları hayata geçirildi.

Birbirlerini 20 yıldan fazla bir süredir tanıyan ve kardeşlerden daha yakın olan arkadaşlar, yaşamlarının son günlerini on yıldan fazla bir süredir birlikte geçirmeyi düşünüyorlar.

Sonsuza dek kalabilen şey sadece bir rüyayken geçen yıl gerçeğe dönüştü. Grup bir araya geldiğinde 4 milyon yuan (580.000 $) değerinde bir para topladı ve güzel bir evi satın aldı.

Terkedilmiş redbrick ev, hızla güzel modern bir konağa dönüştü. Güzel tepeler, ormanlar ve bir bahçeyle çevrili üç buçuk katlı mülk, bu genç kadınlara yaşam boyu arkadaşlarıyla birlikte sakin bir emeklilik vaat ediyor.

Evin zemin katında ortak alan ve her biri üst katta ayrı yatak odaları bulunmaktadır. Hindistan ve Fas'tan ithal edilen mobilyaların çoğu ile iç mekanlar için mükemmel bir tarz ortaya koyuyor.

Ev oldukça tenha olmasına rağmen en yakın kasabaya bir saat uzaklıkta bulunurken, kadınlar kendilerini yalnız hissetmeyecek ve kendilerini meşgul tutacaklarından emin olacaklar. “Muhtemelen birlikte yemek yapacağız, tarlalarda barbekü yapacağız, köyde şarkı söyleyip yiyecek toplayacağız” diyor arkadaşlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler