SPOR

Abdülkadir Ömür'e Sevilla'dan teklif var!

Bu sezon Ersun Yanal'dan aldığı forma şansını çok iyi değerlendiren ve Trabzonspor'un gözbebeği haline gelen Abdülkadir Ömür, Avrupa devlerinin de dikkatini çekti.  Pek çok takımın, scout ekibi (oyuncu izleme ekibi) tarafından izlenen Abdülkadir'e Sevilla'dan teklif geldi.

Abdülkadir Ömür'e Sevilla'dan teklif var!

Menajerler vasıtasıyla kapıyı çalan İspanyollar, resmi olmayan 6 milyon Euro'luk bir öneri sundu. Yaklaşık 25 milyon TL'yi gözden çıkartan Sevilla, Trabzonspor'un nabzını yokluyor. Başkan Muharrem Usta'nın Abdülkadir'in beklentisi ise çok daha yüksek...

BAŞKAN '10' İSTİYOR
10 milyon Euro'nun altına bir rakama 18 yaşındaki futbolcuyu satmak istemeyen Muharrem Usta, bu sezon ne olursa olsun Abdülkadir Ömür'ü takımda tutmak istiyor. Usta, genç ismin istikrarlı şekilde oynaması halinde değerini artıracağını düşünüyor.

"EN DEĞERLİ OYUNCUM"
Rıza Çalımbay, göreve geldikten sonra 11'de şans bulamayan Abdülkadir konusunda Trabzonspor'un hocası açıklamalarda bulundu. Çalımbay, "Abdülkadir en değerli oyuncumuz. Zaten her maçta oyuna girdi. Ona kesinlikle çok güveniyorum" dedi. (Fanatik)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ammada pofpofladınız bu hamsi beyinliyi:))
@deprem fenerliliğinizi her zaman belli ediyorsunuz,ezikler sizi
çaycı olarakmı istiyorlarmış:??
BU ÇOCUĞA PAHA BİÇİLEMEZ.. GENÇLERDE. DÜNYANIN EN İYİSİ..
5 dakika bile durma git
geleceğin en büyük türk topçusu. bir daha böyle komik teklif duymayayım. zamanında baccayı 40 milyon euroya milana kilitlediniz gözü bizim süper bücüre diktiniz ya bravooooo
Diğer Haberler