Acun Ilıcalı, Exatlon Challenge yarışmacılarını açıkladı! Exatlon Challenge yarışmacıları kimler?

Exatlon Challenge yarışmacıları, Acun Ilıcalı'nın resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte açıklandı. Acun Medya'nın yeni projesi olan Exatlon Challenge adeta bomba gibi geliyor. İşte Exatlon Challenge'da yarışacak olan yarışmacılar...

Exatlon Challenge yarışmacılarının isimleri büyük bir merakla bekleniyordu... Acun Ilıcalı resmi Instagram hesabı üzerinden Exatlon Challenge'a katılacak olan isimleri açıkladı. Birçok ünlü yayıncı ve YouTuber'ın yer aldığı Exatlon Challenge kadrosunda Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak gibi isimlerde yer alıyor.

EXATLON CHALLENGE YARIŞMACILARI

İşte Exatlon Challenge'da yarışacak olan yarışmacılar: Doğan Kabak, Buse Plan, Barış Erdal, Burce Yağmur Karabal, Uras Benlioğlu, Aleyna Şen, Dilan Ay, Buğra Kazancı, Gözde Demiral, Hayrettin, Mendemur Lemur, Öykü Berkan, Furkan Kaya, Elanur Pat, Furkan Yaman, Dilara Aydın, Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak.

REALİTY SHOW TARZINDA OLACAK

Orkun Işıtmak canlı yayında yaptığı açıklamada; "Mecrayı henüz söyleyemiyorum fakat çok güzel bir proje ortaya çıkacak. Acun ağabeyle daha önceden bir araya gelmek çok istemiştik fakat bugüne kısmet oldu. Proje için önümüzdeki ay Dominik'te çekimlere gideceğim.

Exatlon Challenge, Survivor'dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9'ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
daha çok youtuber challenge gibi
Programın doğallığını bitirdin be acun.bunların hepsi kaşar.hepside bencil ve sahte kavgalar sahte arkadaşlıklar olacak.yani ordaki herşey düzmece olacak.yani akıllı insanlar orda olan güzel ve aksi işlere inanmayacak.bence exatlon değide ego savaşları olabilir programın ismi.
kimkime dumduma olacak yarişma
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler