SPOR

Acun Ilıcalı Fenerbahçe'ye başkan mı oluyor?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe başkanı olmak gibi bir hayali olup olmadığına yanıt verdi.

Acun Ilıcalı Fenerbahçe'ye başkan mı oluyor?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe başkanlığı ile ilgili soruya cevap verdi ve Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı.

FENERBAHÇE BAŞKANLIĞI

Gazeteci Mehmet Gezegen'in Instagram programına konuk olan Acun Ilıcalı, "Fenerbahçe'de başkanlık hayalin var mı?" sorusu üzerine "Başkanlık hayalim yok ama ben her zaman Fenerbahçe'ye hizmet etmek için hazırım. Çünkü Fenerbahçe benim çocukluk aşkım." ifadelerini kullandı.

"FENERBAHÇE BENİM ÇOCUKLUK AŞKIM"

Ilıcalı, "Hayatımda böyle önemli mutlulukları düşündüğüm zaman, bunların içinde bariz derecede Fenerbahçe ağırlığı var. Başarılarda çok mutlu oldum. Türk halkı benimle nasıl bütünleştiyse, ben de Fenerbahçe ile bütünleştim. Üzerimde etkisi var ciddi şekilde. Çok özel benim için. Fenerbahçe ile ilgili her şeyde buradayım. Tabii altını çizmek istiyorum. Futbolu bizi birleştiren unsur olarak görüyorum." dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
cidden herkes takım tutar biz Fenerbahçeyi tutarız. siz her renge biz sadece sarı lacivert fenere aşığız bu aşk anlatılmaz. kimse o bu takım demesin ya fenerlisindir ya değilsindir
Bu yaptıkları başkanlığa yatırım değilmi zaten
yıldırımın gitmesi hataydı ama Acun Koç dan çok çok daha iyidir.
@tuncaykaya60 Ali Koç yerine başka biri gelseydi diyebilirsin ama Aziz'in gitmesi hataydı diyenlerin FB'liliği ile şüphe ederim. Adam FB'ye tüm rakipleri birleşse yapamayacağı kötülükleri yaptı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler