Acun Ilıcalı'nın aylık geliri ne kadar? İlginç yanıt

Acun Ilıcalı, sunuculuğunu Bircan Bali ve Ece Erken'in yaptığı Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk oldu. Acun Ilıcalı "Aylık geliriniz ne kadar" sorusuna ilginç yanıt verdi.

Acun Ilıcalı'nın aylık geliri ne kadar? İlginç yanıt

Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemez Olmaz programında Bircan Bali ve Ece Erken'in konuğu olan Acun Ilıcalı, aylık geliri sorusunu da yanıtsız bırakmadı. Bircan Bali ve Ece Erken'in sunumunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Acun Ilıcalı, samimi açıklamalarda bulundu. Canlı yayında ''Aylık geliriniz ne kadar?'' sorusu sorulan Ilıcalı, cevabıyla herkesi şoke etti.

Mesleğe nasıl başladığını anlatan Acun Ilıcalı, "Ben yapımcılığı çok seviyorum. Muhabirlikle başladım. Muhabir hem yapımcı hem sunucu gibi bir şey bana göre. Şimdi aynı sistemi biraz büyüttüğümü düşünün. Yapımcılığı çok seviyorum" dedi.

Kişisel zevklerinden bahseden Acun Ilıcalı, Ece Erken'in "Aylık gelirin ne kadar?" sorusu üzerine, "Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim" cevabıyla herkesi şaşırttı.

Acun Ilıcalı, kendisinin en lüks harcamasının ise NBA maçlarını en önden sıradan izlemek olduğunu söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bu ülkeye ne katkın var? ne yaptın? koca bir sıfır. İspirliyim ama böyle Erzurumluluk olmaz. yazık.
milyonları yöneten cumhurbaşkanı dahi senin boşandığın fütursuz kadına verdiğin nafakadan daha az alıyor.adilmi bu şimdi.iyi kazanıyom değil çok çok iyi kazanıyom de.
Çalışan kazanır . Sonuçta nerden nereye nasıl geldiği hep gözönünde olan biri. Kimse diyemez illegal .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler