SPOR

CANLI

Acun Ilıcalı resmen açıkladı: Anlaştık! ''Hull Türkiye City''

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City, transfer çalışmalarına hız verdi. Fenerbahçe'den Ozan Tufan'ı kadrosuna katarak Türkiye pazarına giriş yapan Hull City, bir dönem Galatasaray'da forma giyen ve Fatih Terim'in prensi olarak gösterilen Jean Michael Seri'yi kadrosuna katıyor. Bu transfer önümüzdeki günlerde kesin olarak açıklanacak.

Acun Ilıcalı resmen açıkladı: Anlaştık! ''Hull Türkiye City''

Hull City transferde boş durmuyor. Ozan Tufan'ın ardından çalışmalarına hız veren İngiliz ekibi iddialı bir kadro kurmanın planlarını yapıyor. Seneye ligi iyi bir konumda bitirip bir üst lige çıkmayı hedefleyen Hull City'nin gözü kararttığı ve transferlere devam edeceği öğrenildi.

FATİH TERİM'İN PRENSİNİ ALIYOR

EHO-KgzXYAEfwkN

Seri ile anlaştıklarını doğrulayan Acun Ilıcalı verdiği röportajda, "Seri muhtemelen Hull City forması giyecek. Kendisiyle anlaştık. İstanbul'da onunla birlikteydim ve futboluna hayran olduktan sonra karakterine de hayran oldum. Orkestramızın şefi olacak ve bize büyük faydası dokunacak" ifadelerini kullandı. Sosyal medyada taraftarlar bu olayın ardından Acun Ilıcalı'nın takımı Hull City için ''Hull Türkiye City'' benzetmesi yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler