SPOR

Adana Demirspor'un anlaşma sağladığı Tiemoue Bakayoko, kulüp binasına gelince transferden vazgeçti!

Adana Demirspor'un anlaşma sağladığı Tiemoue Bakayoko, resmi evraklar için kulüp binasına gitti ancak imzadan son anda vazgeçti ve transfer gerçekleşmedi.

Adana Demirspor'un anlaşma sağladığı Tiemoue Bakayoko, kulüp binasına gelince transferden vazgeçti!
Tiemoue Bakayoko

Tiemoue Bakayoko

FRA Fransa
Yaş: 29 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Milan

Adana Demirspor, bonservisi Chelsea'de olan orta saha oyuncusu Tiemoue Bakayoko transferinde sona yaklaşmıştı. İmza atmak için kulüp binasına gelen yıldız oyuncu transferden son anda vazgeçti.

KİMSE ANLAM VEREMEDİ

1332501436

Tiemoue Bakayoko'nun bu tavrına kulüp personelleri anlam veremedi. Başkan Murat Sancak'ın canını sıkan bu olay karşısında tepkisiz kaldığı öğrenildi.

2 YILLIK ANLAŞMA İMZALANACAKTI

Tiemoue-Bakayoko-1

Adana Demirspor Bakayoko’nun transferi için Chelsea ile anlaşmıştı. 2 yıllık sözleşme konusunda mutabakata varan iki taraf bugün imzaları atıp resmi duyuruyu yapacaktı.

ADANA DEMİRSPOR'DAN AÇIKLAMA!

kapak_075000

Tüm bunlar yaşanırken, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'tan konuyla alakalı yalanlama geldi. Sancak açıklamasında ”Bazın basın sitelerinde, Bakayoko tesisleri görünce imzadan vazgeçti haberi külliyen yalan, Milan tesislerine gece 02.00’de imzaya gidiyor. Chelsea, Milan’la sözleşmeyi feshedip Adana Demirspor’a imza atacakken orada neler olduğunu bilmiyoruz, imzalamaktan vazgeçiyor. Olay bundan ibarettir” ifadelerini kullandı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler