SPOR

Ahmet Ağaoğlu: Yusuf Yazıcı için Lille'den gelen 12 milyon Euro'luk teklif aldık

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fransız ekibi Lille'in yıldız futbolcu Yusuf Yazıcı'ya 12 milyon Euro'luk teklifte bulunduğunu doğruladı. Ağaoğlu, "Bu paralara oyuncumuzu bırakma gibi bir düşüncemiz yok" dedi.

Ahmet Ağaoğlu: Yusuf Yazıcı için Lille'den gelen 12 milyon Euro'luk teklif aldık

Trabzonspor'un transfer dönemdeki stratejisi hakkında açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, "3-4 oyuncu ile çok ciddi şekilde görüşmelerimiz devam ediyor ancak bunlar %100 imza aşamasına geldiği zaman açıklayacağız. Hocamızın da bazı isimleri istediği söyleniyor ama bana ulaşmadı o isimler, sanırım o liste yolda kayboldu. Bizim transfer döneminde bonservis için ödeyeceğimiz rakam maksimum 2-3 milyon Euro, onun dışında ödeyebileceğimiz bir para yok" dedi.

"OYUNCUMUZU BU PARALARA BIRAKMAYIZ"
Yusuf Yazıcı için Lille'den gelen 12 milyon Euro'luk teklif olduğunu doğrulayan Ağaoğlu, "Biz bu sezon kadromuzu korumak istiyoruz ve oyuncu satışına da sıcak bakmıyoruz. Bu takım bu sezon çok daha iyi işler yapabilir, potansiyelimize inanıyoruz. Lille'den Yusuf Yazıcı için teklif geldiği doğrudur ama bu teklif Lille'in verebileceği maksimum rakamdır. Bizim bu paralara oyuncumuzu bırakma gibi bir düşüncemiz yok" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Abdulkadir ve yusuf 25ten aşağı satılmamalı.
hiçbir oyuncu (ronaldo -messi dahil) 3-5 milyondan fazla etmez!!! niye mi çünkü insana para veriyorsun.!! makine değil bu bozulduğunda parçasını değiştirip yine çalıştırasın. bir oyuncuya verdin 100-150 milyon euro ilk maçta ayağı kırıldı çapraz bağı koptu vs.... ne oldu milyonları sokağa attı. bu olaya en yakın örnek örnek emre akbaba!! gs şu ana kadar emreden hiç ama hiç yararlanamadı. haa yusufa verilen paraya gelirsek içinde bulunduğumuz akıl almaz transfer piyasasında bu para çerez parası olur. sakın ts bu paraya yusufu satmasın.uefa da muhteşem 3 maç oynar değerini katlar
@goldkh laa sen ne ictiysen bizede gönder biraz !! ronaldo messi dahil hee :))
@thekerem işte senin kafa ancak bu kadar basıyor!! evet ronaldo messi dahil diyorum. sen daha okuduğunu anlamıyorsun ki yorum yapabilesin.
15 milyonun üstünde türkiyede hiç bir futbolcuya para vermezler.. ligin kalitesi belli seviyesi belli.. avrupada biraz kendini göstereceksin anca o zaman 25-30lara cıksın rakamlar cenk tosunda olduğu gibi.. türkiye liginde 25-30 maç oynayıpta güçlü avrupadaki takımlara karşı 1 maçın yoksa 30-40 milyon euro kimse vermez yusufada abdülkadirede..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler