SPOR

Ahmet Çakar: Fırat Aydınus benim için hakem değildir

Beyaz TV yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, Zokora'nın Emre'ye yaptığı faulü sert dille eleştirirken, maçın hakemi Fırat Aydınus için de "Benim için hakem değildir" dedi.

Ahmet Çakar, dün oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçının hakemi Fırat Aydınus'a ağır eleştirilerde bulundu.

Dün akşam oynanan Ziraat Türkiye kupası final maçı sırasında Trabzonsporlu oyuncu Zokora'nın Emre Belözoğlu'na attığı tekmeyi ve hakem Aydunus'un bu faule sadece sarı kart vermesini eleştiren yorumcu Ahmet Çakar, "Benim için Aydınus'un hakemliği bu gece bitti" dedi.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında kupa finalini değerlendiren eski hakem Ahmet Çakar, attığı tekme sonrasında Zokora'yı oyundan atmayan hakem Fırat Aydunus'u sert bir şekilde eleştirdi. Çakar, "Zokoranın Emre'nin göğsüne attığı tekme, insanlık suçudur. Bu tekmeyi bilerek attı. Fırat Aydunus, sen Türkiye'nin iki numaralı hakemi olacaksın. Pozisyonu göreceksin, yüreğin yetip atamayacaksın. Birgün hakemliğin patronu olursam, Aydunus'u sabah 06.00'da odama çağırırım ve hesabını sorarım. Benim için Aydunus'un hakemliği bu gece bitti" diye konuştu.

İŞTE EMRE BELÖZOĞLU'NUN ZOKORA'NIN TEKMESİ SONUCU ALDIĞI YARA

emre-karin-tekme.jpg

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler