SPOR

CANLI

Ahmet Nur Çebi'den Cenk Tosun, Ghezzal ve Aboubakar açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Cenk Tosun'u ziyaret etti. Ziyaret sonrası konuşan Çebi, "Cenk Tosun çok üzgün. Moral olarak da kötü durumda. Ancak kiralık oyuncumuz olmasına karşın kapımız Cenk'e hep açık" dedi.

Ahmet Nur Çebi'den Cenk Tosun, Ghezzal ve Aboubakar açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Cenk Tosun'u ziyareti sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ahmet Nur Çebi, "Cenk Tosun henüz toparlanabilmiş değil. Konu sadece dizindeki sakatlık değil, kendisi psikolojik olarak da etkilendi. Moralsiz hissediyor. ona moral vermeye çalıştık. En kısa sürede toparlamaya çalışacak. Futbolda bunlar var. Olmasaydı iyiydi ama bazen bazı şeyleri kabullenebilen beyinler, kendilerini daha çabuk tedavi edebilirler. İnşallah öyle olur. Kiralık bile olsa, Cenk Tosun bizim çocuğumuz. Bu kapı, sonuna kadar kendisine istediği zaman, her dönem açıktır. Bu, onun için yeterli bir moral olacaktır diye düşünüyorum. Camia olarak, bunu içtenlikle söyledik" dedi.

Şampiyonluk yarışı hakkında da konuşan Ahmet Nur Çebi, "Daha önümüzde 8 maç var. Rakiplerimizin de gücü ortada. Onlar da şampiyonluk kovalıyorlar. Rakiplerimize saygı gereği, şampiyon olmadan şampiyon olduk diyemeyiz. Sadece Ghezzal değil, diğer futbolcularımın da çok büyük emeği ve katkısı var. Onların da içlerinde birçoğunun çözüm bekleyen kontratları var. Ghezzal'ın emeğini takdir etmemek mümkün değil. Ben takımı bütün olarak değerlendiriyorum. Bu tür konular şu an gündemimizde yok. Zamanı geldiğinde, ilgili futbolcularla yolumuza devam etmek için her türlü istek ve arzu içerisinde olacağımızı belirtmek isterim" dedi.

Çebi, son olarak Abuubakar'la ilgili de "Aboubakar bugün, dünden daha iyi. İnşallah önümüzdeki maç kendisi hazır olur. Futbolcularımızın sağlığı bizim için önemli. Bir kayıp bile ligin kaderini etkileyebileceği için, bazen çok acele etmemek gerekiyor" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
UMARIM GHEZZAL BONSERVİSİYLE ALINIR YA DA BİR SENE DAHA KİRALANIR ve TOSUN PAŞAMIZ DA BİR AN ÖNCE SAĞLIĞINA KAVUŞUP ESKİSİNDEN DAHA GÜÇLÜ SAHALARA DÖNER ...!
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
türkiyede futbolun tadı kaçtı. bence bunun başlıca sebebi istanbulun Avrupa yakasında yer alan takımların şampiyonluklara ambargo koymasıdır. eğer türkiyede futbol ileriye gidecekse Anadolu kulüplerine üvey evlat muamelesi yapılması bitirilmeli ve şampiyonluk yarışında olmaları sağlanmalıdır.
Takım
O
Av
P
Geri Dön