SPOR

CANLI

Torino, Emirhan İlkhan'ın bonservisini aldı! Ahmet Nur Çebi'den çok sert sözler...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Emirhan İlkhan'ın transfer süreci hakkında konuştu. Çebi, "Emirhanın menajeri, Hasic ve Ljajic'in de menajeri. Ne yazık ki geldiğimden beri pek keyifli çalışamıyorum. Emirhan'ın ailesiyle görüşmek istedik, telefonları açmadılar" dedi. Öte yandan Torino'nun Emirhan İlkhan ile anlaşmaya vardığı ve oyuncuyla 4 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Torino, Emirhan İlkhan'ın bonservisini aldı! Ahmet Nur Çebi'den çok sert sözler...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, basın mensuplarıyla bir söyleşi düzenledi. Çebi, Torino'ya transfer olması beklenen Emirhan İlkhan hakkında flaş ifadeler kullandı. Beşiktaş Başkanı'nın açıklamaları sonrasında İlkhan'ın son durumu da belli oldu.

"ARKADAŞ BİZİ SADECE MENAJERİYLE MUHATTAP ETMEK İSTİYOR"

emirhan_3489

Emirhan İlkhan'ın kalmak istemediğini söyleyen Çebi, "Zorla güzellik olmaz. Kimseye ne yalvarırız, ne de sert bir tavır koyarız. Emirhan'a 'Burada kalman için orada ne veriyorlarsa verelim' dedik. Arkadaş bizi sadece menajeriyle muhattap etmek istiyor. Bir emek verdi. Emeklere teşekkür etmemiz gerek. UEFA'nın 18 yaşının altında olan futbolcularla ilgili olarak sert tedbirleri var. Önceden de yapsanız kontrat sayılmıyor. Beşiktaş'ın altyapısından gelen bir oyuncu. Kulübüne bir değer verir, kontrat yaparsınız. Emirhan ile yaptığımız sözleşme vardı. Futbolcunun menajeri 0 bedelle çıkış talep etti. Biz de olmayacağını söyledik. 4.5 milyon euro verildiği takdirde gidebileceği bir anlaşma yapıldı. Çıkış maddesini koymasaydık sözleşme uzatmayacaktı. Sosyal medyadaki tavırları art niyetli buluyorum. Bu kadar az süre alan bir oyuncuyu yurt dışından getirsek bu fiyata bize hesap sorarsınız. Emirhanın menajeri, Hasic ve Ljajic'in de menajeri. Ne yazık ki geldiğimden beri pek keyifli çalışamıyorum. Emirhan'ın ailesiyle görüşmek istedik, telefonları açmadılar." dedi.

TORINO İLE 4 YILLIK İMZA

emirhan_icin_4_5adef_800

Öte yandan Beşiktaş'tan ayrılığına kesin gözüyle bakılan genç futbolcu için detaylar belli oldu.

Torino'nun Emirhan İlkhan'ın transferi için Beşiktaş ve oyuncuyla anlaşmaya vardığı öğrenilirken, genç yıldız ile 4 yıllık sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

Emirhan İlkhan'ın sağlık kontrollerinden geçmek için 5 Ağustos Cuma günü İtalya'ya gideceği belirtildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler