SPOR

Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman'ın kulüpten ihracını istiyor!

Abdullah Avcı, Beşiktaş'ın tazminat konusundaki uzlaşma çağrısını reddetti, 36 milyon liranın ödenmesini istedi. Ahmet Nur Çebi yönetimi, Fikret Orman'ın üyelikten ihracını istiyor.

Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman'ın kulüpten ihracını istiyor!

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı çoktan gitti ama krizi kaldığı yerden devam ediyor. Siyah-beyazlılardaki görevine son verildiğinden beri takım çalıştırmayan tecrübeli teknik adam, şu anda yayıncı kuruluşta yorumculuk yapıyor. Avcı'nın tazminatı ise toplamda 36 milyon lira. Elli yedi yaşındaki teknik adamın avukatı geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak, Abdullah Avcı'ya Beşiktaş'tan ayrıldığından bu yana hiçbir ödeme yapılmadığını belirtmişti. Bunun üzerine Çebi yönetimi, tazminat konusunda uzlaşmak için Avcı'yı görüşmeye çağırdı. Ancak tecrübeli çalıştırıcının uzlaşmayı reddetmesi şaşkınlığa sebep oldu.

FİKRET ORMAN'IN İHRACI İSTENECEK

Başkan Ahmet Nur Çebi, Avcı ile yapılan sözleşmeyi incelediğinde adeta çıldırdı. Abdullah Avcı'ya tazminatsız istifa hakkı tanınırken, Beşiktaş'ın yüklü miktarda tazminat konusunda çaresiz bırakılmasına büyük tepki gösteren Çebi, önümüzdeki ay yapılacak divan kurulu toplantısında Fikret Orman'ın, görevi kötüye kullanma ve kulübü taksirle zarara uğratmaktan dolayı ihracını isteyecek. Diğer yöneticilerin de bu konuda Çebi'ye tam destek verdiği öğrenildi.

SERGEN YALÇIN'A TAZMİNAT YOK

Abdullah Avcı'ya 36 milyon lira ödemek zorunda bırakılan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, Sergen Yalçın'ın sözleşmesinde ise çok dikkatli davrandı. Siyah-beyazlı yönetim, görevine son verilmesi durumunda Sergen Hoca'ya en ufak bir tazminat ödemeyecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
kimmiş bu hoca neymiş 36 tirilyon milletin parasını bu üç büyük takım nasıl kötüye kullanıyor üçüde boğazına kadar borçlu GALATASARAY FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ başkanlarınada bakarsan türkiyenin en zenginleri hepside malı götürüyo kim bu hoca bulummaz bursa kumaşımı bu parayı alır bu hoca zararıda DEVLETE ödedirler parada vatandaştan çıkar DOLANDIRICILIK TEZGAHA bak vergi borcu şu borç bu borç zarar milletin cebinden iyi taktik bulunmaz bursa kumaşımı bu hoca 36 kuruş etmez hep beraber dolandıracaklar devleti ondan sonrada FATURA vatandaşa yazıklar olsun haram olsun yazık vatandaşın paraları hep bun
Başkanlıktan ayrılmasına üç ay kala bu sözleşmeyi yapan ödesin o parayı, eski başkanı neden mahkemeye vermiyorsunuz, çekinceniz nedir bu konulara açıklık getirmeniz lazım taraftar merak ediyor
Vampir Avcı ve hamisi Orman. yazık ettiniz takıma taraftarın çoğu size hakkını helal etmiyor bilesiniz. Düşün Taķımın yakasından.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler