SPOR

"Cengiz Ünder için Türkçe öğrendim"

Şampiyonlar Ligi'ndeki Roma-Shakhtar maçı öncesi Cengiz Ünder'le ilgili flaş bir açıklama geldi. Roma'nın İtalyan futbolcusu Alessandro Florenzi, milli futbolcumuz Cengiz Ünder için Türkçe öğrendiğini söyledi.

"Cengiz Ünder için Türkçe öğrendim"

Cengiz Ünder ile çok iyi anlaştıklarını belirten Alessandro Florenzi, ''Cengiz ile oynamaktan dolayı çok rahat hissediyorum. Ben onun yaşlarında Türkiye'ye gitseydim üç yılda üç kelime Türkçe öğrenirdim. Genç yaşta transfer olup İtalyanca öğrenmek hiç kolay değildir. Onun rahat hissetmesi için 2-3 Türkçe kelime öğrendim'' diye konuştu.

"CENGİZ'İN RAHAT HİSSETMESİ LAZIM"
Milli futbolcu hakkında övgüyle bahseden Florenzi, ''Cengiz'in yeteneklerinin meyvesini topluyoruz. Onun burada rahat hissetmesi çok önemli. Ben de rahat hissetmesi için 2-3 Türkçe kelime öğrendim. Rahat hissetmesi gerekiyor çünkü ona çok ihtiyacımız var'' dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Aferin Florenzi gözüme girdin. 40 yaşına geldiğinde STSL'ye bekleriz.
@giuseppe07 Aziz başımızda olursa kesin : ))
bizim toplum bu yüzden hiç bir ala da başarı sağlayamıyor bakın yabancılar insanların aidiyet duygusuna ne kadar önem veriyor biz ne diyoruz parasını veriyoruz eşşek gibi oymayacak en basiti bir is yerinde bile parasını alıyosun çalış hiç duygular önemli değil bu kafayla devam.etsin bizim ülke
Diğer Haberler