SPOR

Ali Koç'la Ersin Düzen arasında gerginlik: Sen neden heyecanlanıyorsun?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TRT Spor'da yayınlanan programda moderatör Ersin Düzen'le kısa bir süreli bir gerginlik yaşadı. Koç, Vedat Muriqi'nin Gaziantep FK maçında gördüğü ikinci sarı kartla ilgili olarak "Sanki ilk kez böyle oluyor. Söz konusu Fenerbahçe olunca herkes ayağa kalkıyor" sözüne "Yapmayın rica ediyorum" diyen Ersin Düzen'e "Sen neden heyecanlanıyorsun" yanıtını verdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TRT Spor'da yayınlanan "Stadyum" programında
gündemdeki konularla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, "Bizimle ilgili federasyondan sızan konular hep olumsuz yönde. Niye federasyondan bir şey sızıyor, niye harcama limitim birkaç gazeteciye veriliyor? Bunu derinlemesine açabiliriz. Açarsak sen ne kadar bu mevkinde kalabilirsin? Burada doğru olmayan bir süreç var. Vedat konusunu ele alalım. Sanki ilk kez böyle oluyor. Söz konusu Fenerbahçe olunca herkes ayağa kalkıyor" dedi.

"SEN NEDEN HEYECANLANIYORSUN?"

Bu sözler üzerine moderatör Ersin Düzen, "Yapmayın başkanım rica ediyorum" dedi.

Ali Koç ise tekrar söze girerek, "Sen neden üstüne alınıyorsun? Sen neden heyecanlanıyorsun? Ben genelden bahsediyorum. Bunun önüne geçme yolu var mı, var. Kuralları değiştireceksiniz. Bana sorarsan Vedat Muriqi'nin yaptığı hareket sarı kart değil" açıklamasında bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
Ali Koç'u kafamda ayrı bir yere oturtmuş ve ilk defa Fb nin başına aklı başında gerilimden uzak beyefendi bir Başkan geldiğini düşünmeye başlamıştım.Üzülerek yanıldığımı anladım..Kendini de bitirmeye başladı☹
Ali koç sülaleni bitirir ama kendi bitmez. Bahsettiğin kişi Turkiye'nin en güçlü ailesinin çocuğu. Donsuz bi şekilde eleştiri yapanları hiç anlamıyorum.
@ufuk_1983_gajfn Hayırdır, yalakalara paramı dağıtılıyor.
Şu Ersin Düzen, çok iyi "düzen" kurmuş. FETÖ'nün kanalında olduğun günleri unutmadık. Moderatör sadece programı yönetir. Olumlu ya da olumsuz hiç bir beyan veremez. TRT Spor'un yorumlarını şu herif yüzünden izlemiyorum. Yorumculara söz hakkı vermez hakemlik yapmış gibi yorumlarda bulunur. Rezil bir program. FETÖ'nün artıkları TRT'de toplandı.
buna sen mi karar veriyorsun?
@demirtastaner Birilerine çamur atmaya çalışırsanız 3 eski futbolcunuz FETÖ den ceza aldı derler adama. Yavuz hırsız ev sahibini basarmış
Kısa ve öz cevap, dikkatli incelesinler vedat on 2 sarı kartı da 10 hakemin 8 i kart vermez. Nokta.
fener dusmanligi var milette gs feto den kac futbolcusu kacak millet killanmadi bile takima
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler