SPOR

Ali Şen: Ali Koç'tan bu sene takımı şampiyon yapmasını bekliyoruz

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, "Şampiyonluk beklentisi bu yıl daha fazla, çünkü bu 7'nci yıl, 6 yıl şampiyon olamadık. Fenerbahçe'de tribünde olan, evinde oturan mutlaka ama mutlaka 'pardon' demeden bu yıl şampiyonluğu bekliyor" dedi.

Ali Şen: Ali Koç'tan bu sene takımı şampiyon yapmasını bekliyoruz

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, Sarıyer Kulübü eski genel kaptanı Eyüp Odabaşı'nı anma yemeğinde Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAY BU SENE LİGİ 5'İNCİ BİTİRSE 'EH OLABİLİR' DİYEBİLİR"

Bu yıl Fenerbahçe'de herkesin şampiyonluğu beklediğini vurgulayan Şen, "Şampiyonluk beklentisi her yıldan daha fazla çünkü bu 7'nci yıl, 6 yıl şampiyon olamadık. Fenerbahçe'de tribünde olan, evinde oturan mutlaka ama mutlaka 'pardon' demeden bu yıl şampiyonluğu bekliyor. Galatasaray geçen sene duble yaptı. Bu sene ligi 5'inci de bitirse 'eh olabilir' diyebiliriz çünkü geçen sene başarıları var. Bizim artık 'ee' demeye, başkanın da yönetimin de antrenörün de pek hakkı yok" diye konuştu.

"ERSUN YANAL'I SEVERİM"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal hakkında da görüşlerini paylaşan Ali Şen, "Fenerbahçe'de iyi bir kadro ve oyuncular var. Bu oyuncuları iyi bir takım haline getirecek olan da antrenör. Ersun Yanal'ı severim. Kendisini ilk başladığı Manisa'dan bu yana takip ederim ama bu takımdan, bu futbolculardan iyi bir kadro kurması lazım. Kurmasını bekliyoruz. Bunun pardonu yok" ifadelerini kullandı.

"ALİ KOÇ'UN ZEKASINI YAKINDAN TANIYAN BİRİ OLARAK..."

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un en büyük destekçilerinden biri olduğunu sözlerine ekleyen Ali Şen, "Ali Koç'u çok iyi değerlendiriyoruz. En büyük destekçilerinden biri benim. Ali Koç'un gelmesi mali durum olarak iyi oldu. Ancak ve ancak tekrar söylüyorum, geçen sene çok kötü. Bu sene ise 'çok'u biraz kaldırdık ama yine de takım kötü. Ali Koç'un zekasını yakından tanıyan biri olarak bu sene takımın şampiyon olmasını, takımı şampiyon yapmasını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Şu ligde şampiyon olsan ne Allah aşkına. İzlerken zevk alıyor musunuz? Avrupaya giden şampiyon takımımız bile madara oluyor. Euro fırlamış, elin Almanının 1 lirasına aldığı şeyi sen 7 liraya alıyorsun. Adamlar 100 eurodan bilet satsa senin 700 tl den satman gerekiyor ki şartlar eşitlensin. Boy ölçüşebilir miyiz sizce? Anca kendi kurgunuzla oynayın saf gençliğimizi kandırın. Türkiyede futbol gündem değiştirme ve gençliği uyutmadan başka bir işe yaramaz.
Aslan dururken kus nasil sampiyon olacak ali sen
KUS'un kanadi var. ASLAN 'dan daha uzaga ucabilir.!
Ne tesadüf ki fetö ile mücadelede de 7. yılımıza giriyoruz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler