MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Alkışlar Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'a

Star TV ekranlarında henüz 2 bölümdür ekrana gelmesine rağmen reytinglerde ilk sıralara oturan 'Anne' dizisi konusuyla alkışları hak ediyor.

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı dizide çocuk istismarı ve şiddet anlatılıyor. Farklı bir konuyla Türk izleyicisinin elinden mendili düşürmeyen yapım şirketini başarılı bir imza atmalarından dolayı kutluyoruz...

En son Muhteşem Yüzyıl dizisinde ekrana gelen Cansu Dere, şu sıralar reyting listelerini alt üst eden Anne dizisinde Zeynep karakterine hayat veriyor.
KONUSU

-
Annesi tarafından suistimal edilen bir kız çocuğunun daha sonra kaçırılmasıyla evlat edinmeye çalışan bir öğretmenin hikayesini anlatılıyor.

Melek, kendi küçük dünyasında her an mutluluk bulan ve hayallerle yaşayan küçük bir kız çocuğudur. Geçici bir süre Melek'in okulunda öğretmenliğe başlayan Zeynep ile yolları kesişir. Şule için kızı Melek adeta yüktür ona. Sevgilisi Cengiz'e olan tutkusu yüzünden, onun kızı Melek'e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Bu durum Zeynep öğretmen tarafından dikkatlerden kaçmaz. Zeynep öğretmen geçici süre başladığı okuldaki bir öğretmenle Melek'in bu durumunu takip etmek ister. Cengiz ile Şule için zor anlar kapıyı çalacaktır.

Öte taraftan İstanbul'dan gelen düğün davetiyesi Zeynep'i fena halde gerecektir. Zeynep'in yeniden ailesiyle ilgili alacağı karar ilişkilerini gözden geçirmelerine neden olur. Melek'e çoğu zaman sokaklar evden daha güvenli olur. Ancak tavşanıyla bir akşam vakti gezdiği gün başına geleceklerden haberi dahi yoktur.

Üniversiteye yapmış olduğu başvuru sonucu olumlu cevap alan Zeynep, artık ideallerindeki işi yapacaktır. Fakat planlardan değil başa geleceklerden ibaret bir hayatın olduğunu anlayacaktır. Talihsiz bir olayla gece yarısı yolları ve hayatları kesişen Zeynep öğretmen ile Melek, dönüşü asla olmayacak bir yola baş koyarlar. Tehlikeli bu macerada sonunun ne olacağını bilmeyen ikili başlarına neler geleceğinden haberdar değildir.
-KARAKTERLER

-Cansu Dere (Zeynep Güneş) Kimdir?

-
Dizide Zeynep karakterini canlandıran Cansu Dere koruyucu anne rolünde rol alacaktır. Tuğçe'nin öğretmeni olan Zeynep onun suistimal edildiğini fark edince onu kaçırır. Zeynep, Melek'i kaçırdıktan sonra koruyucu annelik yapar.

Cansu Dere, 14 Ekim 1980 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Mankenlik yaparak kariyerine başlangıç yapan Cansu Dere, oyuncu olarak devam etmektedir. 2004 yılında ilk oyunculuk kariyerine Metro Palas dizisinde rol alarak başlangıç yaptı. Kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu Ezel dizisindeki performansı ile büyük çıkış yakaladı. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldıktan sonra uzun bir süre ekranlara ara verdi.
-Beren Gökyıldız (Melek Akçay) Kimdir?

-
Tuğçe dizide zalim bir anne ile üvey babanın yaşattıklarından sonra Zeynep öğretmeni tarafından kaçırılarak kurtulacaktır.

İstanbul doğumlu Tuğçe Gökyıldız 29 Eylül 2009 tarihinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşta oyuncu olan Gökyıldız ilk kez Kocamın Ailesi dizisinde yer aldı. Ekranlarda çok sevilen Gökyıldız Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibinde de yer aldı.
-Vahide Perçin (Gönül Aslan) Kimdir?

-
Dizide Zeynep karakterine hayat veren Cansu Dere'nin annesini canlandıracaktır.

İzmir'in Karşıya semtinde 13 Haziran 1965 yılında dünyaya gelen usta oyuncu İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü bitirdi. İlk dizi hayatına Bir İstanbul Masalı adlı dizide başlayan başarılı oyuncu Suzan Kozan rolüne hayat verdi. Adını Feriha Koydum dizisinde başrol oyuncusu olarak Zehra Yılmaz karakterine hayat veren Vahide Gördüm büyük kitlelere ulaştı. Daha sonra Hürrem Sultan rolü için Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan usta oyuncu ekranların beğeni kaynağı oldu. En son Göç Zamanı adlı dizide rol alan başarılı oyuncu şimdilerde Anne adlı yapımda Gönül Aslan karakterine hayat veriyor.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler