Alpha Jallow'un transfer hikayesi Türkiye'yi karıştırdı

Spor Toto 1. Lig'in yeni ekiplerinden Menemenspor, daha önce sözleşme imzaladığı Alpha Jallow transferinden vazgeçti. Alpha Jallow'un başka bir futbolcu olan Lamin Jallow'la karıştırılıp onun yerine transfer edildiğine yönelik iddialar ise sosyal medyayı salladı.

Alpha Jallow'un transfer hikayesi Türkiye'yi karıştırdı

Spor Toto 1. Lig'in yeni ekiplerinden Menemenspor, daha önce sözleşme imzaladığını duyurduğu Gambiyalı Alpha Jallow transferinden vazgeçti.

Menemenspor'dan yapılan yazılı açıklamada, Portekiz'in Alcochentense takımından forvet oyuncusu Alpha Jallow'un sağlık muayenesinde futbol oynamaya elverişli olmadığının ortaya çıktığı belirtildi. Bu durum karşısında noter onayı yapılmadan oyuncunun sözleşmesinin feshedildiği ve Jallow'un kulüple ilişkisinin kesildiği kaydedildi.

D_Qt4y8U8AIftKm

Alpha Jallow'un başka bir futbolcu ile karıştırıldığı ve Lamin Jallow'un yerine Alpha Jallow'un transfer edildiğine yönelik haberlerin doğru olmadığı bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Güzel Ülkemizin futbol seviyesi.
bilmeyenler için söyleyim 6098 tbk da esaslı yanılma halleri mevcutsa sözleşmeden dönülebilinir. Bu bir haklı sebeptir. Kişide yanılma ise esaslı sebep hallerinden biridir.
nerden buluyorsunuz böyle seçmeleri anlamıyorum... bu sezon yine fb fıssss
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler