SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Altay Bayındır yuvadan bedavaya uçabilirdi! Jorge Jesus'un açıklamasının ardından 5 yıllık sözleşme geliyor

Fenerbahçe'de sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Altay Bayındır için ayrılık çanları ciddi ciddi çalmaya başlamıştı. Sarı-lacivertlilerin yıldız oyuncusuna Inter'in talip olduğu öğrenilmişti. Dün Fenerbahçe'nin oynadığı hazırlık maçının ardından konuşan Jorge Jesus, Altay Bayındır'ın takımdan ayrılmasına izin vermediğini söyledi. Bu olayın ardından Fenerbahçe yönetimi hamlesini yaparak Altay'a 5 yıllık sözleşme önerdi.

Altay Bayındır

Altay Bayındır

TR Türkiye
Yaş: 26 / Pozisyon Kaleci
Oynadığı Takım: Manchester United

Fenerbahçe'de Altay Bayındır yuvadan her an uçabilir. Sözleşmesinin bitimine aylar kalan yıldız oyuncu için Jorge Jesus'tan uyarı geldi. Altay'ın takımdan ayrılmasına izin vermeyeceğini söyleyen Jesus, yönetime mesaj gönderdi.

"İZİN VERMEM"

altay-bayindir-fenerbahce-2022-1668764810-96849

Jorge Jesus, “Hedeflerimiz büyük. Bu yolda hiçbir futbolcumuzu kaybetmek istemem. Hele bu futbolcu Altay’sa hiç izin vermem” diyerek yönetime mesaj verdi.

5 YILLIK SÖZLEŞME

fenerbahce-den-altay-bayindir-aciklamasi-7431

Jorge Jesus'un bu açıklamalarının ardından elini çabuk tutan sarı-lacivertli yönetim, Altay'ın menajeriyle görüşerek yıldız oyuncuya 5 yıllık sözleşme önerdi. Mukavelenin önümüzdeki haftalarda imzalanması bekleniyor.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler