SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Amrabat'tan Melo'ya mesaj!

Galatasaraylı futbolcu Nordin Amrabat, Felipe Melo ile ilginç bir diyaloğa girdi.

Amrabat'tan Melo'ya mesaj!

Galatasaray'ın yeni transferi Nordin Amrabat ile geçtiğimiz sezon sarı-kırmızılı ekipte kiralık olarak forma giyen Felipe Melo, Twitter üzerinden ilginç bir diyaloğa girdiler.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Daha önce sarı-kırmızılı taraftarlara mesajlar gönderen Faslı futbolcu Amrabat, bu kez de Galatasaray'a transferi yılan hikayesine dönen Felipe Melo ile ilginç bir sohbete girişti.

Galatasaray'a transferi bir hayli çetrefilli bir süreç sonunda gerçekleşen Amrabat, kişisel Twitter hesabından Brezilyalı yıldıza, "İkimizin durumları aynıydı, umuyorum senin için de en iyisi olur dostum" şeklinde bir mesaj göndererek, adeta kader ortaklığı yaptığı Felipe Melo için iyi dileklerini iletti.

Geçtiğimiz günlerde sarı-kırmızılı ekiple her konuda anlaştığını ve işin kulüplerin anlaşmasına bağlı olduğunu belirten Felipe Melo, Amrabat'ın twitine, "Aslında bu Tanrı'nın elinde, neler olacağını göreceğiz" şeklinde yanıt verdi.

Transferi resmi olarak açıklanan Nordin Amrabat ise Felipe Melo'ya, "Ramazan ayındayız Felipe. Senin gibi Tanrı'ya/Allah'a güçlü bir inançla bağlı olan kişiler için mucizeler gerçekleşir. İnşallah seni yakın zamanda göreceğim" mesajını gönderdi.

**İŞTE O DİYALOG

**

amrabat-melo-twitter.jpg

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler