Antalya'da ilginç olay! Ortalığı karıştırdı, dans ederek gözden kayboldu

Antalya'da, aşırı alkolün etkisiyle giysileriyle atladığı denizden çevredekiler tarafından çıkartılan Kazakistanlı Aidana N. (26), polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı. Tedaviyi kabul etmeyen kadın, dans ederek gözden kayboldu.

Alkolün etkisiyle ayakta durmakta güçlük çeken ve Antalya'da yerleşik yaşadığı öğrenilen Kazakistanlı Aidana N., saat 15.00 sıralarında geldiği Konyaaltı Sahili'nden kıyafetleriyle denize atladı. Kadın, çevredekiler tarafından denizden çıkartılıp, sağlık ve polis ekiplerine bilgi verildi.

DANS EDEREK GÖZDEN KAYBOLDU

Ancak Aidana N. gelen ekiplere, hastaneye gitmek istemediğini söyledi. Zaman zaman polise ve sağlık görevlilerine hakaret eden Aidana N., "Dokunmayın bana" diyerek, kimseyi yanına yaklaştırmadı.

Polisin ikna etmeye çalıştığı Aidana N., kendini kadınlar tuvaletine kapattı. Sağlık görevlilerinin tuvalete girmesine sinirlenen kadın, önce hastaneye gitmek için ambulansa bindi.

Ardından ambulanstan inip, Akdeniz Bulvarı üzerinde dans ederek, gözden kayboldu.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
sopa şart nush ile yola gelmeyeni etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir böylelerini direk falakaya yatıracan kendi ülkesinde yapamadığını burda yapıyor zilli
ne zararı var kadının kimsenin özgürlüğüne karışmayın
özgürlük başkasına zarar vermek değildir.. çevre rahatsızlığı var.. beyin uyuşuyor sağlıklı dusunemiyor.. bu mu özgürlük.. insaf biraz..
ipini koparanı bu ülkeye aldınız,bakalım daha neler göreceğiz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler