SPOR

CANLI

Antalyaspor - Beşiktaş finaline taraftar alınmayacak

Ziraat Türkiye Kupası'nda Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanacak finale sınırlı sayıda taraftar alınması yönündeki karardan vazgeçildi.

Antalyaspor - Beşiktaş finaline taraftar alınmayacak

TFF, Ziraat Türkiye Kupası finaline 3'te 1 oranında seyirci alınacağını açıklamıştı. Açıklamada, "Seyircilerin final müsabakasını güvenli bir şekilde izlemeleri için gerekli tüm sağlık tedbirler alınacak olup detaylar ayrıca açıklanacaktır. Söz konusu uygulama sadece ZTK finali için geçerli olacaktır." denilmişti.

Bugün ise Antalyaspor, finale seyirci alınmayacağını duyurdu. Akdeniz ekibi, "18 Mayıs Salı günü Beşiktaş JK ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası Finali’nin seyircisiz olacağı tarafımıza iletilmiştir. Taraftarımız ile bir arada olamayacağımızı üzüntü ile belirtir, kamuoyunun bilgisine sunarız" açıklamasını yaptı.

ANTALYASPOR'UN AÇIKLAMASI

"18 Mayıs Salı günü Beşiktaş JK ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası Finali'nin seyircisiz olacağı tarafımıza iletilmiştir.

Taraftarımız ile bir arada olamayacağımızı üzüntü ile belirtir, kamuoyunun bilgisine sunarız."

TFF'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

T.C. İçişleri Bakanlığı’nın 16 Mayıs 2021 tarihinde yayımlanan ve 1 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecek "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" genelgesi sonrasında, Fraport-TAV Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finaline stat kapasitesinin 1/3 oranında seyirci alınmasına ilişkin daha önce alınan karar tekrar değerlendirilmiştir.

Bu kapsamda, İzmir Gürsel Aksel Stadyumu’ndaki final müsabakası için her iki kulübümüze de 250’şer kişilik kontenjan ayrılmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
HALA TÜRKİYENİN BÜYÜK TAKIMI OLAMADINIZ BJK.BU SİZE MÜSTEHAK.GS VE FB ŞAMPİYON OLSALARDI İSTEDİKLERİNİ NASIL YAPTIRIRLARDI.HEM DE BAL GİBİ YAPTIRIRLARDI.HİÇ BİR YERDE GÜCÜNÜZ YOK.LİG DE ŞAMPİYONSUNUZ AMA BAŞKA DURUMLARDA SIFIR.BORSA DA BİLE HALA ALT KÜMEDESİNİZ.FB VE GS ŞAMPİYON OLSALARDI HİSSELER TAVAN TAVAN SOLUKSUZ ÇIKIYOR OLURDU.BJK İSE HER ŞAMPİYON OLUŞUNDA DİBE VURUYOR.RESMEN MİLLETİN PARASINI ÇALIYORLAR HİÇ EDİYORLAR.13.51 DEN 8 LERE DÜŞÜRDÜLER.ŞAMPİYON TAKIMMIŞŞŞŞ.HADİ ORADAN BE.KEŞKE ŞAMP.OLAMASAYDINIZ. NEYE YARADI DAHA MI? BJK HİSSESİ ALMAK DAHA MI? BJK TAKIMI TARAFTARI OLMAK.THE END
@apartmanyikan LİGDEDE HAKSIZ ŞAMPİYON OLDULAR .1 HATAY SPORU SATIN ALDILAR.2 FIRAT AYDINUS GÖSTEPE MAÇINDAKİ PENALTIYI GÖRMEDİNİZMİ..VE GÖZTEPENIN VERİLMEYEN PENALTISI.3 MALATYANIN KALECİSİ ERTAÇI ÇÜNKÜ HER TOP GELDİGİNDE YERDEN KALKMADI.....
federasyon ne yaptığını bilmiyor.
uzunca bir süre spor müsabakalarında seyirci olayını unutun. Dünya covid-19 salgınının henüz çok çok başında. pembe hayalleri bırakıp pandeminin reel gerçekleri ile nasıl yaşarız ona alışın. yoksa ölümler her geçen gün artarak devam edecektir dünya genelinde.
Takım
O
Av
P
Geri Dön