MAGAZİN

Aras Bulut İynemli'den Çukur ve Yamaç Koçovalı mesajı! Çukur'un belgeseli geliyor

SHOW TV'nin fenomen dizisi 'Çukur' geçtiğimiz hafta yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti. Dört sezon boyunca ekrana gelen Çukur'da Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli, finalden bir hafta sonra bir veda mesajı yayınladı. Dizinin hayranlarına müjde veren İynemli, 4 sezonluk Çukur dizisinin belgeselinin de çekileceğini açıkladı.

Aras Bulut İynemli'den Çukur ve Yamaç Koçovalı mesajı! Çukur'un belgeseli geliyor

Show TV'de ekranlara gelen Çukur dizisi, 7 Haziran'da ekrana gelen final bölümüyle ekrana veda etmişti. Dizinin final sahnesinde daha önce Çukur'dan ayrılan Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ ve Öner Erkan da rol almıştı.
4 sezonluk ekran macerasını sürpriz bir finalle noktalayan Çukur'un yıldızı Aras Bulut İynemli, bir mesaj veda mesajı paylaştı. Ünlü oyuncu veda mesajında dizinin hayranlarını sevindirecek bir sürprizi de açıkladı.

cukur222

"ÖZELLİKLE BUGÜNÜ BEKLEDİM"

Ünlü oyuncu, "Çukur'a veda" başlıklı mesajında, son set günlerinde ekip arkadaşlarıyla çekilen fotoğraflarını da paylaştı. İynemli paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

aras2

"Biraz beklemek istedim. Özellikle bugünü bekledim, veda etmek zor geldi. Çukur... 4 koca yıl... Her hafta... Güzel, değerli ve uzun yol... Yol önemlidir insan hayatında... Her zaman hikayelerin gücüne inandım. Hikayelere hizmet etmek en değerli isteğim oldu. Biz öyle bir hikâyede buluştuk ki hepimizi içine aldı. Herkese böyle ekip, böyle hikâye nasip olmaz diye var olduk içinde… O yüzden iyi ki varsın, teşekkür ederim Gökhan Horzum.

Duygularımı söze dökmekte o kadar zorlanıyorum ki keşke biraz bir şey öğretseydin, kalbim yerinden çıkacak ne yazacağım diye, Ya Sidi dinliyorum; Bu kadar oluyor.

aras3

"BELGESELDE NASIL ANLATACAĞIM?"

Canlılığıyla, acısıyla, sevinciyle, stresiyle, keyfiyle, zorluluğuyla, başarısıyla ve hatalarıyla öyle dolu 4 sene ki... iyi ki ya! Çok değerli, çok özel, her zaman var olacak bir yerlerde!... Peki, her şeyiyle yaptık biz bu hikâyeyi anlattık, seyirciye geçmese, o hikâyeyi paylaşmazsak bir anlamı olur muydu? Kesinlikle olmazdı... Bizlerle bu hikâyeyi paylaşan, izleyen, anlatan, yaşayan herkese çok teşekkürler... Ve hayali arkadaşım Yamaç Koçovalı... Kendine iyi bak! Öyle mi? ????????(yazarken gözlerim doldu belgeselde nasıl anlatıcam? ) -belgesel mi var ? Obaaaaa.....Şükürler olsun"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
yeni genç nesli zehirlediniz resmen mayfacılığa şiddete özendirdiniz şimdi kalkıp bunun belgeselini mi çekeceksiniz yazıklar olsun
bi bitin artik coluk cocuk yapimi ergen isleri
vay çakallar vay
Geri Dön