MAGAZİN

Aras Bulut İynemli’den veda pozu

Çukur dizisinde finale çok az bir zaman kala vedalar peş peşe gelmeye devam ediyor. Çukur dizisinin Yamaç’ı Aras Bulut İynemli diziden ayrılan arkadaşı Kulkan karakterine hayat veren Genco Özak’la veda pozu verdi.

Aras Bulut İynemli’den veda pozu

Ekranların sevilen oyuncularını bir araya toplayan ve dört sezondur ekranda fırtına gibi esen Çukur dizisi, Mayıs ayında final yapmaya hazırlanıyor. Çukur dizisinde her hafta yaşanan ayrılıklar izleyicileri ekran başında üzse de diziyi 4 sezondur başarılı bir şekilde sırtlanan Aras Bulut İynemli, teker teker diziden giden arkadaşlarıyla son pozlarını veriyor.

ÇUKUR’UN YAMAÇ’INDAN KULKAN’A VEDA

Mayıs sonunda bitmesi planlanan Çukur dizisi, finale doğru yürürken karakterlere de tek tek veda etmeye başladı izleyici! Her bölümde bir kişinin öldüğü dizide, bu haftaki son bölümde ise Kulkan Erdenet karakterine hayat veren Genco Özak gitti.

Karakterinin ölmesiyle diziden ayrılan Genco Özak ile Aras Bulut İynemli, dizinin setinde keyifli bir anlarında çekilen pozlarıyla görülüyorlar aşağıda.

arasbulutiynemli-1

Aras Bulut İynemli, rol arkadaş ile çekilen bu son pozuna “Gencommm” notunu düşerek veda ediyor…


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
çok uzattiniz tadi kacti anca vakit dolduruyorsunuz
Yoo biz severek izliyoruz. Çokta güzel bir dizi.
bir iki bölüme baktım sonra bir daha bakıp vakit öldürmeyeye dövbe ettim. baştan sona hep saçma sahnelerle dolu bir dizi
Bak sen izlemiyorsun diye diziyi bitiriyorlar! Keşke izleseydin ama.
bu film şiddeti arttırdı çoktan bitmeliydi
Heee normalde norveç gibi ülkeydik hiç şiddete meyilli değildik, bu dizi çıktı bozdu ülkeyi. Hey Allahım yaa.
Geri Dön