SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Arda Turan esnaf oluyor

Milli gururumuz Arda Turan, yıllık 8 milyon euro ücretle transfer olduğu Barcelona'dan kazandığı paranın bir kısmını ticarete yatırdı.

Arda Turan esnaf oluyor

Milli futbolcu, yakın arkadaşı Cemal Sarıhan ile birlikte Şişli'deki Clarion Hotel'in altında yeni bir restoran açıyor. Açılacak restoranın maliyeti yaklaşık 3 milyon TL.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Sezon başında Atletico Madrid'den Barcelona'ya rekor bir ücret karşılığında transfer olan ve ocak ayına kadar beklemek zorunda olan Arda Turan, gıda sektörüne giriyor.

RESTORAN AÇIYOR

Milli futbolcu, yakın arkadaşı Cemal Sarıhan ile birlikte Şişli'deki Clarion Hotel'in altında yeni bir restoran açıyor. Mimarlığını Abdullah Burnaz'ın yaptığı, ajans ve logo işlerini ise Şirin Ediger'in yaptığı mekanın ismi Arşiv olacak.

[Arda Turan Boğaz'dan yalı alıyor](https://www.mynet.com/arda-turan-bogazdan-yali-aliyor-88441-myspor)

MALİYETİ 3 MİLYON TL

"Yeni nesil esnaf lokantası" sloganıyla Türk mutfağından lezzetler sunacak mekanın, Turan ve Sarıhan'a maliyeti yaklaşık 3 milyon TL oldu.

AYNI ANDA 150 KİŞİ AĞIRLANABİLECEK

Zincir haline gelmesi beklenen projenin ardından bir de kafe konsepti olacak. Bir sonraki hedef ise Avrupa'ya açılmak. Türk Mutfağı'nın tüm lezzetlerini kapsayacak mekanda, aynı anda 150 kişinin ağırlanabileceği öğrenildi. Tüm malzemeler de Türkiye'nin çeşitli illerinden organik olarak temin edilecek.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler