SPOR

CANLI

Arda Turan, Çek Cumhuriyeti maçı öncesi iddialı

Barcelona’ya transfer olan ve Milli Takım kampında bulunan Arda Turan, kritik Çek Cumhuriyeti maçı öncesi Instagram hesabından dikkat çekici bir paylaşım yaptı.

Arda Turan, Çek Cumhuriyeti maçı öncesi iddialı

A Milli Futbol Takımımızın ve Barcelona’nın yıldız futbolcusu Arda Turan, Çek Cumhuriyeti maçı öncesi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Arda Turan Instagram mesajında yaptığıy duygusal paylaşımla adeta içini döktü. Milli Takım’ın son 2 kritik maçı öncesi TFF Hasan Doğan Tesisleri'nde kampta bulunan yıldız futbolcu, Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla uykusunun kaçtığını söyledi. Turan paylaşımında; çocukluktan gençliğine kadar birçok hatırasına değinerek özür diledi. İşte Arda Turan’ın duygusal Instagram mesajı:

"Gece gözüme çok uyku girmedi; biraz heyecanlıyım cumartesi gelsin istiyorum. Hani küçükken mahallede sabahları başka mahalleyle maç alırdık, akşam için derbi olanından. En zoru işte, hani gün geçmezdi. Akşam olsun da ne olacaksa olsundan...

Kendimi kötü hissediyorum bazen, doyumsuzluğuma aç gözlülüğüme kızıyorum. Hiçbir şey yokken, Allah çok şey verdi ama işte insanız hep biraz daha fazlasını çekiyor nefis. Daha fazla para, daha fazla araba, daha fazla ev, inanın hiçbir şey olmuyor. Olmayan olsun, olan daha fazla istiyor. Bu mücadele hayatı alıp gidiyor.

Eskiden haftada bir kere köfte yerdik, çok iyiydi. Bizim Atilla abinin köftesi çeyrek severdim. Ekmeği çıkartıp üstüne kapatırdı. Şimdi her gün köfte var ama aynı tat yok. Böyle bir şey işte hayatın sınavı yokken özlem duyulan, varken sıkılınan. Annem bazen "70 metrekare evi özlüyorum" diyor. Haklı çünkü o zamanlar daha samimiydi her şey. Babam geçen gün anneme "Arda'yla gezdik bana çok sarıldı" dedi. Mutlu olmuş. İyi adamdır benim babam, hem de çok iyi. Düşünsene beni ya sponsor ya kamp ya maç ya bir görüşme ya da benim haylazlıklarım, başka önceliklerim. Nasıl olsa onlar hep oradalar ya hep bana dua ederler, önce beni düşünürler. Ya ne kadar yanlışım aslında hep daha çok hep daha çok sevgi dolu olmalı.

Beni koşulsuz seven canlara biraz anlatıyım istedim. Cumartesi ve salı çok önemli bizim için ülke için benim için. Sonuçlar için bir şey söyleyemem tek söyleyebileceğim eğer sahada olabilirsem sonuna kadar mücadele edeceğim. Hayata karşı yaptığım haylazlıklardan hayattan özür diliyorum. Çok hata yaptım ama asla niyetim kötü değildi. Ve sonuncusu ve en önemlisi Allaha ne kadar şükretsem az çünkü bana verdiklerini bana verdiği akılla hayal bile edemedim... İyi geceler..."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler