MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Armağan Çağlayan Aydemir Akbaş'a oynadığı seks filmlerini sordu! Karısı 'Hastalık kapma' demiş... Bomba sözler

Armağan Çağlayan'ın sunduğu Gör Beni programına efsane oyuncu Aydemir Akbaş konuk oldu. Armağan Çağlayan Aydemir Akbaş'a Yeşilçam'da seks filmlerinde oynadığı dönemde evli olup olmadığını sordu. Usta oyuncu evli olduğunu söyleyerek karısı Beyhan Akbaş'ın kendisine yaptığı uyarıyı açıkladı.

Armağan Çağlayan Aydemir Akbaş'a oynadığı seks filmlerini sordu! Karısı 'Hastalık kapma' demiş... Bomba sözler

Gör Beni serisinin konuğu olan Aydemir Akbaş, Armağan Çağlayan'a samimi açıklamalar yaptı. Çocukluğundan beri aksi bir insan olduğunu söyleyen Akbaş, sürekli Arnavut damarının attığını ifade etti.

dffd

Bir dönem Yeşilçam'da seks avantür filmlerinde rol alan Aydemir Akbaş'a Çağlayan bu konuda da soru sordu. Armağan Çağlayan sorusunda "Seks avantür filmlerinde oynarken evli miydiniz? Hanımınız (Beyhan Akbaş) kıskanmıyor muydu sizi?" sorusunu yöneltti.

1

"HASTALIK KAPMA" UYARISI

Aydemir Akbaş ise bu soruya "Tabii. Keşanlı zamanında evlendim, hiç kıskanmaz. Lafını bile etmezdi filmlerin. Ama bana bir şey söylerdi; erkeksin, erkeklerin uçkuru atar. Sen de bir gün yapacaksın çaresiz ama duymayayım, hastalık kapma, benim üstümde biri olsun" yanıtını verdi.

6207042245d2a0c0140a781f

Akbaş o dönem Fatma Girik ve Nükhet Duru ile adının çıktığını da anlatarak "Beyhan zekiydi, hemen arkadaşlık kurardı onlarla" dedi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler