MAGAZİN

Aşk 101’in Kerem’i Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Aşk 101 oyuncuları!

Daha başlamadan tartışmalara yol açan Aşk 101 dizisi Netflix’te yayımlandı. Şimdi dizinin oyuncuları merak ediliyor. Aşk 101 oyuncuları arasında yer alan ve Kerem karakterini canlandıran Kubilay kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır. Boyu ve kilosu kaçtır?

Aşk 101’in Kerem’i Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Aşk 101 oyuncuları!

Netflix’teki ilk Türk gençlik dizisi olan Aşk 101 yayımlandı. Tartışmalara ve protestolarla başlayan diziyle ilgili detaylar merak ediliyor. Aşk 101 oyuncuları özellikle ilgi çekiyor. Örneğin Kerem karakterini canlandıran Kubilay kimdir araştırılıyor. İşte oyuncunun kariyerinden detaylar...

KUBİLAY AKA KİMDİR?

Aşk 101 dizisinde Kerem karakterini canlandıran Kubilay Aka 12 Nisan 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezunudur. Muğla’da özel bir havalimanı şirketinde çalışırken tesadüfen keşfedilen ve Vatanım Sensin dizisinin deneme çekimlerine çağırılan Kubilay Aka, dizide Ali Kemal karakterine hayat vererek ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Celasun karakterini canlandırmaktadır.

Kubilay Aka, 1.83 metre boyunda, 77 kilo ve Koç burcudur.

KUBİLAY AKA KAÇ YAŞINDADIR?

Genç oyuncu 24 yaşındadır.

KUBİLAY AKA NERELİDİR?

İstanbul doğumludur.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum

İlginizi Çekebilir

Geri Dön