MAGAZİN

Aşk Ağlatır 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Aşk Ağlatır'a bomba transfer! Selim Bayraktar hangi rolde?

Show TV'de pazar akşamları ekrana gelen Aşk Ağlatır dizisinin 11. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Aşk Ağlatır'ın yeni bölümde diziye usta oyuncu Selim Bayraktar da katılıyor. Selim Bayraktar’ın karakteriyle merak uyandırdığı ve “Aynı anasızlık, aynı babasızlık, aynı çaresizlik. Tek çareniz, çaresizliğiniz!” sözleriyle Ada ve Yusuf’u birbirine benzettiği tanıtımda iki aşığın hasretle sarıldığı anlar izleyicileri duygulandırıyor. İşte Aşk Ağlatır 11. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

Başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağız Can Konyalı'nın paylaştığı Aşk Ağlatır dizisinin 17 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek olan 11. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Aşk Ağlatır'a yeni katılan ünlü oyuncu Selim Bayraktar'ın canlandıracağı karakter dizideki tüm dengeleri değiştirecek.

Aşk Ağlatır (1)

Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır, her Pazar Show TV’de ekrana geliyor.

Aşk Ağlatır (2)

AŞK AĞLATIR’IN 10. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çiçek’in öğrendiklerini Yusuf’a söylemesine engel olmaya çalışan Nalân, onu durdurmaya çalışırken merdivenlerden düşmesine neden oldu. Nalân korkuyla Çiçek’i bırakıp kaçarken, pansiyona gelen Ada ve Yusuf, Çiçek’i bulup apar topar hastaneye götürdü.

Aşk Ağlatır (4)

Hemen ameliyata alınan Çiçek’in durumunu öğrenen Sumru, Fırat ve Hikmet de hastaneye geldi. Çiçek hastanede ölüm kalım savaşı verirken Nalân, Mert’ten kendisini kurtarmak için istediği yardımı alamadı. Diğer yandan Mert, hak etmedikleri halde sahip oldukları servetlerini kaybetmemeleri için Rüzgâr’ın bir an önce Ada’ya karşı olan duygularını açıklaması ve harekete geçmesi için onu etkiledi.

Aşk Ağlatır (5)

Ada’ya olan duygularını kendisine açıklayan Rüzgâr’ın ağır sözleri sonrasında derinden sarsılan Yusuf, para kazanmak için Salih’in iş teklifini kabul ederek, harekete geçti. Ada’ya hissettiklerini açıklamaya hazırlanan Rüzgâr, Ada’nın Yusuf’u görmek istemesiyle neye uğradığını şaşırdı. Yusuf ve Salih teslimata gitti; patlayan silahlar ise heyecanı yükseltti. Gözlerini açan Çiçek’in her şeyi anlatmasından korkan Nalan, Çiçek’e zarar verecek miydi?

Aşk Ağlatır (6)

MF Yapım imzalı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağız Can Konyalı paylaşıyor. Aşk Ağlatır’ın yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön