SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Atletico Madrid, Çağlar Söyüncü'yü renklerine bağladı! Leicester City ile sözleşme yenilemeyen yıldız oyuncu 5 yıllık sözleşme imzaladı

Atletico Madrid, sezon sonu için Çağlar Söyüncü ile 5 yıllık anlaşmaya vardı. Leicester City'den ayrılacağı için kadroya bile alınmayan Çağlar'ın yeni durağı Atletico oldu. Sezon sonu sözleşmesi bitecek milli oyuncu bedelsiz olarak dünya devine transfer olacak. Çağlar yılda 5 milyon Euro'dan fazla kazanacak.

Çağlar Söyüncü

Çağlar Söyüncü

TR Türkiye
Yaş: 28 / Pozisyon Defans
Oynadığı Takım: Fenerbahçe

Çağlar Söyüncü'nün transfer düğümü sonunda çözüldü. Leicester City'den ayrılacağı için kadroya bile alınmayan ve profesyonellikten uzak bir duruma maruz kalan milli oyuncu Atletico Madrid ile her konuda anlaştı.

BİLEREK OYNATMADILAR

Screenshot_1

Sezon sonu sözleşmesi biten Çağlar'a yeni mukavele öneren Leicester yönetimi, Çağlar'ın ayrılmak istediği haberini alınca çılgına dönmüştü. O günden beri maç kadrolarına giremeyen milli oyuncu yedek kulübesine hapsedilmişti. Profesyonellikten uzak bir davranış sergileyen İngiliz kulübü Çağlar ile bağını kopartmıştı.

ATLETICO MADRID İLE ANLAŞTI

20220329_2_52855901_75266370

Piyasa değeri 22 milyon Euro olaran 26 yaşındaki oyuncu, Atletico Madrid ile 5 yıllık anlaşmaya vardı. Sezon sonunda Leicester City'den ayrılarak İspanya'ya gidecek yıldız oyuncu yıllık 5 milyon Euro kazanacak. (AS)


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler