MAGAZİN

atv'den bomba transfer

Başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut ve Gözde Kansu'nun paylaştığı Ankara'nın Dikmen'i Kanal D'den atv'ye transfer oldu.

atv'den bomba transfer

Geçen sezon yayınlanan bölümleriyle izleyicilerin gönlünde taht kuran Ankara'nın Dikmen'i bu sezon atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Dikmen, Ankara'da pavyonda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için de yeterli altyapısı olmayan bir türkücüdür. Dikmen'in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul'a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entellektüel hala oğlu Latif... Nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif'in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır.

İŞTE ATV'DEKİ İLK BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR:

Tilbe'nin annesi Mürüvvet'in eve gelmesiyle hayatı hareketlenen Dikmen'in, Zirek'in kardeşi Sıla'nın da İstanbul'a gelmesiyle iyice karmaşık hale gelir. Aşık olduğu Kızın Zirek'in kardeşi olduğundan haberi olmayan Dikmen ilerleyen bölümlerde bunu öğrenecek mi? Kayınvalidesi Mürüvvet'in kendilerinde kalmasıyla üzerindeki baskısı daha da artan Latif, kayınvalidesinin ısrarına dayanamayıp evi Tilbe'nin üzerine yapacak mı?
**Ankara'nın Dikmen'i atv'deki ilk bölümüyle 07 Kasım Cuma akşamı saat 20:00'da ekranda olacak.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI:**


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön