MAGAZİN

Aygün Aydın gündemden düşmüyor! Çıplak vücudunu paylaştı

Hakan Sabancı'nın mesajlarını ifşa etmesiyle gündeme gelen Aygün Aydın şimdi de başka bir adamın çıplak vücudunu paylaşarak dikkat çekti.

Aygün Aydın gündemden düşmüyor! Çıplak vücudunu paylaştı

Hakan Sabancı ile flört ederken Sabancı’nın başka kızları beğenmesi üzerine ortalığı ayağa kaldıran oyuncu Aygün Aydın yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Sabancı'nın mesajlarını ifşa eden ve üst üstü yaptığı açıklamalarla olay olan Aydın yine olay oldu.

Aydın Hakan Sabancı'yı kıskandırmak istercesine mutfakta üstsüz bir erkek fotoğrafı paylaştı.

Ekran Alıntısı

Aydın’ın bu paylaşımı, fotoğraftaki kişinin iki ay önceki paylaşımı olduğu ortaya çıktı.

Aygün Aydın yaptığı şu açıklamayla şoke etmişti: "Hakan o dönem ilişkimin bozulması için saçma sapan konuşmalar yapmıştı ve ben bunun hesabını sormaya onun yanına gittim. Tabii Hakan'cım zamanında birçok kıza yürüdüğü için o gece de beni yatağa atabileceğini falan düşündü. Ve ben bunun önüne geçebilmek için beklediğin olmayacak demek için öyle konuştum."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Yavrum sen meze olmaya aday bir kızsın zaten
Gene birileri gündem olmak için kendi pisliklerini ortaya koyuyor Aygün aydın açıklaması : Hakan Sabancı beni eski sevgilimden ayırmak istedi bende hesap sormak istedim evine gittim sonra biz sevgili olduk :))) sonrada hakan Sabancı'nın kim olduğunu bilmiyordum falan falan yav hadi be kızım sizin gibi kızların sonu hep belli emin ol suç medyada sizi alıp bir yerlere taşıyor sizde kendinizi bir halt sanmanız
Bu kadına bayılıyorum. Çok güzel gözleri var.Şeymanın yolundan gidiyor.
Geri Dön