MAGAZİN

Aygün Aydın Seren Serengil'i hedef aldı! 'Seni döverim'

Oyuncu Aygün Aydın Hakan Sabancı ifşasıyla gündeme geldi. Aydın son olarak da kendisi hakkında iddialarda bulunan Seren Serengil'e sert sözler söyledi.

Hakan Sabancı ile flört ederken Sabancı’nın başka kızları beğenmesi üzerine ortalığı ayağa kaldıran oyuncu Aygün Aydın yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Sabancı'nın mesajlarını ifşa eden ve üst üste yaptığı açıklamalarla olay olan Aydın son paylaşımlarında Seren Serengil'i hedef aldı.

Seren Serengil canlı yayında Aydın'ın Hakan Sabancı'nın çıplak fotoğraflarını başkalarına attığını iddia etti. Bu açıklamaları duyan Aygün Aydın çileden çıktı. Söylemezsem Olmaz sunucularını hedef alan genç oyuncu olay sözler söyledi.

Serengil için "Git botokslarını düzelttir önce" diyen Aygün Aydın hızını alamayınca "Oraya gelir gerekirse seni döverim cezamı da çekerim" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
öldüm ölecem diyorsun hala insanlara reyting için iftira atıyorsun ayıp be rahmetli baban Özturk Serengil görse vay haline yerin dibine girerdi adam utanmaz arlanmaz kadin önce kendi geçmişine bi bak
ucuz reklam. iki tarafta anlaşmalı olarak atışıyor reklamlarını yapıyorlar. bizi de sazan sandılar..
Benim imajim belli diyo. Evet gördük nasıl bir imajın varmış.
Geri Dön