SPOR

CANLI

Aziz Yıldırım için 'istifa' ilanı

Spor Toto Süper Lig'in 2014-2015 sezonuda Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrasında Fenerbahçe cephesinde yankılar bitmek bilmiyor. 4. yıldız mücadelesinin verildiği sezonda Galatasaray'ın ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu garantilemesi sonrasında Fenerbahçe'de gözler bir anda Aziz Yıldırım ve İsmail Kartal'a çevrildi.

Aziz Yıldırım için 'istifa' ilanı

Taraftarların büyük tepki gösterdiği isimlerin başında hiç şüphesiz 17 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım var. Fenerbahçe tarihinde en çok Galatasaray şampiyonluğu gören başkan olarak anılan Yıldırım bu süreçte 9 Galatasaray şampiyonluğu gördü ve ezeli rakipleri önce 3. yıldızı ve daha sonra 2014-2015 sezonunda da şampiyonluk ipini göğüsleyerek 4. yıldızı takan ilk takım olmayı başardı. Bu durum camiada büyük bir tepkiye yol açtı.

TAM SAYFA İLAN VERİLDİ

'İstifa' sesleri giderek yükselirken Fenerbahçeli taraftarlar bir adım ileri giderek tam sayfa ilan verdi ve Aziz Yıldırım'ı istifaya davet etti. Verilen ilan, "Fenerbahçe Spor Kulübü, 17 yıldır Aziz Yıldırım tarafından yönetiliyor. İlk 10 yıl için, stadımız, Alex'imiz, Carlos'umuz, Löw'ümüzi Zico'muz, Aykut'umuz için 17 yılda tattırdığı 6 şampiyonluk için kendisine teşekkür ederiz" sözleri ile başlarken, daha sonrasında Aziz Yıldırım hem istifaya çağrıldı hem de tekrardan başkanlığa aday olmaması istendi. İşte taraftarların verdiği o tam sayfa ilan:

"Fenerbahçe Spor Kulübü, 17 yıldır Aziz Yıldırım tarafından yönetiliyor. İlk 10 yıl için, stadımız, Alex'imiz Carlos'umuz, Löw'ümüz, Zico'muz Aykut'umuz için, 17 yılda tattırdığı 6 şampiyonluk için kendisine teşekkür ederiz.

3 Temmuz sürecinde Fenerbahçemiz'e karşı oynanan çirkin oyunların karşısında dimdik duran büyük Fenerbahçe taraftarına , taraflı tarafsız bütün Türkiye hayranlık duyarken, ağır bir yükü omuzlarında taşıdığı için kendisine saygı da duyuyoruz. Bunu unutmayacağız.

Ama artık vakit geldi. Nefreti sevgiye, öfkeyi başarıya dönüştürme vakti geldi. Büyük Fenerbahçe'nin haklarını korumaya, yurtiçinde ve yurtdışında şampiyonluklara, zaferlere koşma vakti geldi. İçinde bulunduğumuz mali kriz ile dürüstçe yüzleşip, hayali değil gerçek adımlar atma vakti geldi.

Şanlı bir törenle, anlayışla ve iyi niyetle, ''rıza'' ile ayrılmanın vakti geldi. Daha fazla riske girmeden, her Fenerbahçeli'nin gönlünde hala iyi bir anı varken, ''hoşcakal'' deme vakti geldi.

Eğer sizde aynı fikirdeyseniz; Tıklayın. İmzayı atın."

www.bizfenerbahçeyiz.com / #adayolma

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 77 yorum
o ilanın parasını akp iktidarı ve onun eski genel başkanı örtülü ödenekten karşılamıştır.
@lvnt_levent çok film seyrediyorsun galiba...
@lvnt_levent sen bonzaı mi kullanıyosun :=) Bindiğin aracın lastiği patladığında da akp yola çivi serpmiş mi diyosun spor haberini bile akpye bağladınızya bravo. utanmasanız gs yi akp şampiyon yaptırdı diyeceksiniz.
@lvnt_levent yukaradan başına birşey düşse akp yaptı dersin ne düşerseyi anladın....
@lvnt_levent yok artık
@lvnt_levent onun içinmi 3 temmuzda tüm akp fb nin üzerine elinden gelen pisliği yaptılar sen hangi hayal dünyasında yaşıyorsun senin o ilan parasında gözün varsa ihtiyacında varsa oy vermek için al ya haram zıkkım olsun
@lvnt_levent haydii :D:D futbolun ucunuda paralel yapıya dayandırsaydın panq :D
LA BU AZİZDE BİZİM ERDOĞAN GİBİ,ERDOĞAN TÜRKİYE BENİM BABAMIN ÇİFTLİĞİ DİYOR AZİZDE FENERBAHÇE BENİM BABABIM ÇİFTLİĞİ DİYOR..EN ÖNEMLİSİ DE İKİSİDE FENE(v)BAHÇELİ.........ENTERESAN...
@serbay3858 o (v) hem sana hem akp ye
Bence Aziz Yıldırım kalmalı bi 20 sene daha :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön