SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Aziz Yıldırım'ın seçim vaadi Mourinho'nun Fenerbahçe'den talebi belli oldu!

Ali Koç ile seçim yarışına giren eski başkanlardan Aziz Yıldırım'ın en büyük vaadi Jose Mourinho olurken, Yıldırım kısa süre içerisinde Londra'da tecrübeli hoca ile görüşeceğini açıklamıştı. Öte yandan Mourinho'nun Sarı-Lacivertliler'den isteği de belli oldu. İşte detaylar...

Aziz Yıldırım'ın seçim vaadi Mourinho'nun Fenerbahçe'den talebi belli oldu!

Fenerbahçe'de yapılacak seçimler öncesi adaylığını açıklayan eski başkan Aziz Yıldırım'ın en büyük vaatlerinden biri Jose Mourinho olurken kısa süre içerisinde Londra'ya giderek tecrübeli hocayla bir görüşme yapacağını açıklamıştı.

Yıldırım'ın bu sözleri taraftarları oldukça heyecanlandırırken Jose Mourinho'nun Sarı-Lacivertlilerden talebi belli oldu.

TALEBİ BELLİ OLDU

DepoPhotos_16194820

Rumen basınında çıkan haberlerde, Mourinho'ya yakınlığıyla bilinen menajer Gigi Becali, Portekizli teknik adamın Fenerbahçe'ye gitmek istediğini belirtirken, Mourinho'nun Fenerbahçe'den 1 yıllık sözleşme talep ettiği vurgulandı.

"KARAR VERECEĞİM"

408dab0c3bff42e6b1a8ebc6e0ab13b6

Aziz Yıldırım'ın hedefinin ise seçilmesi halinde 3 sene boyunca Portekizli teknik adamla çalışmak olduğu aktarıldı. Jose Mourinho, yaptığı açıklamada Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ve Suudi Arabistan'dan da teklifler aldığını itiraf etmiş ve "2 hafta içinde bir karar vereceğim" ifadelerini kullanmıştı.


Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler