SPOR

CANLI

Aziz Yıldırım: Söyle hocaya Ozan'ı alsın!

Aziz Yıldırım, geçen sezonki gibi yine locadan kulübeyi arayıp taktik verdi

Aziz Yıldırım: Söyle hocaya Ozan'ı alsın!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

F.Bahçe'nin, Celtic ile oynadığı maçta başkan Aziz Yıldırım'dan kulübeye yine tele müdahale geldi. Maç 1-1 berabere devam ederken 78. dakikada yerinden kalkıp locaya giden Yıldırım, hemen telefona sarıldı. Aynı anda yedek kulübesinde bulunan idari menajer Hasan Çetinkaya'nın da telefonla görüştüğü dikkat çekti. İkilinin görüşmesi muhabirimiz Mustafa Nacar'ın objektiflerine takıldı. 4 dakika süren görüşme bittiğinde Pereira'nın yanına gelen Çetinkaya, Portekizli çalıştırıcıya bir şeyler söyledi. 82'de Pereira değişiklik işaretini verdi. Oyuna giren Ozan Tufan, 10 kişi kalan F.Bahçe'nin orta sahasına nefes aldırdı. Yıldırım, geçen sezon da Erciyes maçında telefonla kulübeye mesaj iletmişti.

[Diego oyundan atıldı!](http://spor.mynet.com/fenerbahce/90209-diego-oyundan-atildi.html)

7 ay sonra aynı sahne

Başkan Aziz Yıldırım, 13 Mayıs'ta oynanan Kayseri Erciyes maçında da locadan menajer Hasan Çetinkaya'yı telefonla arayıp, dönemin teknik direktörü İsmail Kartal'a taktik vermişti.

İŞTE O ANLAR:

78. Dakikada Fenerbahçe yedek kulübesinde telefon çalıyor

Telefonun başındaki isim Aziz Yıldırım!... Başkan, şeref tribününden Çetinkaya'ya son taktikleri veriyor.

Talimatı alan Çetinkaya soluğu Pereira'nın yanında alıyor. Çetinkaya'nın söyledikleri sonrası Pereira'nın yüzü düşüyor.

Ve Ozan Tufan 80. dakikada Lazar Markovic'in yerine oyunda.

(Fotomaç)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Gayet normal bir durum. Aziz Yıldırım ve İlhan Cavcav bu işi hep yapıyor. Sonra neden Türk futbolu gelişmiyor deniyor. Bu olay sebeplerden sadece bir tanesi.
şimdi bunun hocalığımı kaldı aziz yıldırım senin yüzünden fenerbahçeliğimi yaşayamıyorum fenerbahçem mafyanın takımı değil sen mafya babalığına özeniyorsun elini çek fenerin üzerinden fenerbahçe başkanlığını bu ve buna benzer kişiler yapamazlar yanında 40 tane korumayla gezen gazeteci dövdüren herkese hakaret eden kabadayılık eden birisi fenerbahçenin başından ya ayrılmalıdır yada kongre üyeleri bunu göndermelidir fenerbahçe deyince artık herkesin aklına mafya geliyor yazııııık yazıkkkkk aziz fenerbahçeden elini çek senin yüzünden fenerbahçe sevilen değil antipati duyulan bir takım oldu
bu haber doğruysa bir hocanın acizliği ve ezikliğidir aziz başkanda artık kulübeye otusun 2 işi birden yapsın
Takım
O
Av
P
Geri Dön