SPOR

Barcelona, logolu sağlık maskesi satışına başladı

İspanya'nın Barcelona Kulübü futbolu bir kenara bırakıp yeni bir girişimde bulundu. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı çoğu ülkede kullanımı zorunlu hale getirilen sağlık maskelerini logolu olarak ürettirip, resmi mağazalarında satışa sundu.

Barcelona, logolu sağlık maskesi satışına başladı

Barcelona Kulübünden yapılan yazılı açıklamada, sağlık protokolüne uygun bir şekilde üç farklı dizaynda hazırlanan maskelerin, 3-6 yaş, 7-12 yaş ve yetişkinler olmak üzere üç beden olduğu bildirildi.

Yüzde 100 ekolojik malzemeden yapılan maskelerin, her yıkamadan sonra 8 saat bekletilerek toplamda 40 kez kullanılabileceği belirtildi. Mağazalarda ve elektronik ortamda satışa sunulan maskelerin ilgi görmesi halinde yeni 6-7 dizaynın da ileriki günlerde satışa sunulabileceği bilgisi paylaşıldı.

thumbs_b_c_3b837aeaeecac19ed53bf56c52ba05af

AİLE PAKETLERİ DE GELİYOR

Maskelerin tanesini 18 avrodan satışa sunan Barcelona, kısa zamanda "aile paketlerini" de raflarına koyacağını açıkladı. Kovid-19'dan en fazla etkilenen ülkelerden biri olan İspanya'da 6 yaş üstü herkesin, en az iki metrelik sosyal mesafenin korunamadığı tüm kamusal alanlarda maske takma zorunluluğu bulunuyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
akıllı klüp vesselâm
Negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirme işi.Ticarette zamanlama çok önemli...
Ben buna ticaret demem fırsatçılık derim ve ticarette yaptığınız kurnazlık bazen markanızı batırır. Tilkiden kurnazi yok ama pazar onun postuyla dolu der bazı büyükler buna.
Fırsatçılık eğer başka biryerden bulamaz ve mecburiyetten bunları alırsa evet fakat bu ürünleri almak tercih meselesi. Tıpkı t-shirt ile lisanslı forma arasında ki fark gibi.
size zorla maske mi satiyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler