MAGAZİN

Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı geceye el ele katıldı

İranlı R&B sanatçısı Pooyan Mokhtari, 'Covid-19' şarkısına İstanbul’da klip çekti. 1 milyon TL bütçesiyle dikkat çeken klip için Kanyon’da özel bir kutlama organize edildi. Mokhtari gecede yeni yaşını da kutladı. Geceye Survivor yarışmasının finalistlerinde Barış Murat Yağcı da katıldı.

Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı geceye el ele katıldı

İranlı R&B sanatçısı Pooyan Mokhtari, “Covid-19” şarkısına İstanbul’da klip çekti. 1 milyon liralık bütçesiyle dikkat çeken klip için Kanyon’da özel bir kutlama organize edildi. Mokhtari gecede yeni yaşını da kutladı.

baris-murat-125507SX

Türk vatandaşı olan Pooyan Mokhtari’nin aynı zamanda yeni yaşını kutladığı geceye, yakınlarının yanı sıra arkadaşı Barış Murat Yağcı da katıldı. Yağcı, “Survivor” yarışmasında tanışıp aşk yaşamaya başladığı Nisa Bölükbaşı ile mekana el ele geldi. Barış Murat Yağcı ile çok yakın arkadaş olduklarını söyleyen Pooyan Mokhtari, “Barış benim eski arkadaşım, kardeşim gibidir. Bu akşam buraya kız arkadaşıyla geldi. İkisini de çok seviyorum. Aile gibiyiz” dedi.

baris-murat-125508OU

Başarılı sanatçı, İstanbul’a olan sevgisini ise şu sözlerle dile getirdi: “İstanbul’a ilk kez 3 sene önce gelmiştim. Burayı gördükten sonra başka hiçbir şehri sevemedim. Dünyanın en güzel şehri burası bence.” (Gecce)

baris-murat-125508BQ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Ya şu kızda zerre güzellik, çekicilik var sa namerd'im. Durup durup gündem yapıyorlar cok enteresan
bunlari hep acun basimiza sardi
Tipsiz herif.. Yarışma sayesinde ekranlara çıktın
Geri Dön