YURTHABER

Başarılı Basketbolcu 12.12.12’de Evlendi

EDİRNE (İHA) – Olin Edirne Basketbol Takımı’nın başarılı oyun kurucusu Mehmet Yağmur, 12 Aralık 2012’de...

Başarılı Basketbolcu 12.12.12’de Evlendi

EDİRNE (İHA) – Olin Edirne Basketbol Takımı’nın başarılı oyun kurucusu Mehmet Yağmur, 12 Aralık 2012’de saat 12.12’de ‘Evet’ diyerek Sıla Kurt’la hayatını birleştirdi.

Beko Basketbol Ligi takımlarından Olin Edirne’nin oyun kurucusu Mehmet Yağmur, bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Sıla Kurt ile 12.12.2012’de nikah masasına oturdu. Edirne Belediyesi Nikah Salonu’ndaki nikah töreninde genç çiftin ailesinin yanı sıra Olin Edirne yönetimi ve basketbol oyuncuları da yer aldı. Olin Edirne taraftarları da genç yıldızı bu mutlu gününde yalnız bırakmayarak, Olin atkılarıyla nikah salonundaki yerlerini aldı. Genç çiftin nikah şahitliklerini Ahmet Baran Çetin, Pelin Gündoğan, Alpaslan Üzmez ve Seyit Mehmet Özkan yaptı. Nikah memuru evlilik cüzdanını Sıla Kurt’a verirken, Mehmet Yağmur’un takım arkadaşları “Hayatının sayısını attı” diyerek genç basketbolcuya takıldı. Mehmet Yağmur lehine tezahüratlarda bulunan taraftarlar, Sıla-Mehmet çiftini tebrik yağmuruna tuttu.

Genç basketbolcu, aylar öncesinden bu günü beklediklerini söyleyerek, “Böylesine anlamlı ve özel bir günde evlendiğim için çok mutluyum. Umarım bu mutluluğumuz ömür boyu sürer” dedi.

Edirne Belediyesi yetkilileri, bu özel tarih için 10 çiftin randevu aldığını belirttiler.