MAGAZİN

Başörtüsünü çıkaran Burcu Çetinkaya dublör oldu! Son hali dikkat çekti

Bir süre önce tesettüre giren ünlü rallici Burcu Çetinkaya başörtüsünü çıkarmış ve eşinden de boşanmıştı. Çetinkaya'nın son hali sosyal medyada dikkat çekti.

Başörtüsünü çıkaran Burcu Çetinkaya dublör oldu! Son hali dikkat çekti

Rallici Burcu Çetinkaya 8 yıl önce tesettüre girmişti. Bucak, Instagram hesabı üzerinden saçları açık şekilde at binerken bir videosunu paylaşıp, başörtüsünü çıkardığını takipçileriyle paylaşmıştı.

2015 yılında Fatih Mehmet Bucak'la evlenen Burcu Çetinkaya, bir süre önce eşinden de boşanmıştı. Çetinkaya son haliyle dikkat çekti.

1

Bir reklam çekiminde dublör olan ünlü isim o hallerini paylaşarak "İlk defa birine benzemeye çalışmayı deneyimledim, çok keyifliydi aslında ama yorulduk epey. Yıllar önce başroldüm şimdi dublör. İki farklı deneyim ama her ikisi de otomobil kullanmak üzerine olduğundan çok keyifliydi. Birbirine hiç benzemeyen iki insanı oldukça benzetebilmek de bir ekip işiymiş ellerinize sağlık" dedi.

2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
Baş örtüsü ayrı bir güzellik ayrı bir asalet katıyor kadına. Yazık etmiş kendine. Rabbim hidayet versin
@adnanoz61 kimse senin fikrine göre yasamiyor demekki etki altında imiş Rahat bırakın bu insanları size mi sorulacakti sana asıl kalbinde olmayanı versin yaradan
@aytap_ka_2017 sanane sanamı soracaklar yorum yaparken burası yorum yeri herkes yorumunu yapar insanları rahat bırak
hayatta ne yapacağına ve hangi çizgide gideceğine iyi karar verip yalpalama yapmayacaksın.istikrarlı olacaksın.
hani iyi nafaka koparamamış mı? şeyma subaşı gibi.
Geri Dön