SPOR

Batur Altıparmak Selçuk İnan'ın Trabzonspor'a gideceği iddialarını yalanladı

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan'ın, Burak Yılmaz'ın ardından yeniden Trabzonspor'a döneceği iddia edilmişti. Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak, tecrübeli oyuncunun Trabzonspor'a gideceği iddialarını yalanladı.

Batur Altıparmak Selçuk İnan'ın Trabzonspor'a gideceği iddialarını yalanladı

Galatasaray'da Selçuk İnan'ın takımdan ayrılacağı iddiaları sonrasında menajeri Batur Altıparmak'tan açıklamalar geldi.

Trabzonspor iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade eden Batur Altıparmak, Selçuk'un 2 sene daha kontratı olduğuna dikkat çekti.

Selçuk İnan'ın menajeri açıklamasında, "Bir süredir temsilcisi olduğumuz Selçuk İnan ile ilgili bazı gerçek dışı haberler yapılmaktadır. Futbolcumuz Selçuk İnan'ın Galatasaray ile 2 sene daha sözleşmesi vardır. Temennisi ait olduğu büyük Galatasaray camiasında kariyerini sonlandırmaktır. Kamuoyunu meşgul eden asılsız haberlere itibar edilmemesini rica eder, saygılarımı sunarım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
tuh kurtulamadik sundan yaa :( yandi gs ilk hafta puan kayibiyla baslar
bı defol git artık ya. hiç mi yüz yok sende
bunu kim ne yapsın.kaplumbağa gibi alıyor topu ayağına.iki metre süremiyor.
gelmesin arkadaş bu koşmuyor yürüyor adeta
Gider mi hiç. Galatasaray'ın verdiği parayı hangi enayi verir buna. Adam 2 sene kesintisiz yan pas ve geri pasla 3 milyon euro üzerinde para aldı. Bu sene de yedekte yatarak alır. Galatasaray'ı kim yönetiyor? Bu kadar taraftarın harcadığı milyonlara kim yön veriyor? Hepsine yazıklar olsun... Ha bir de bu yönetime oy verip seçtirenlere de yazıklar olsun..
Diğer Haberler