MAGAZİN

Bensu Soral'dan çocuk açıklaması: Ülkemiz bu haldeyken...

Son olarak Cam Tavanlar dizisiyle ekrana gelen Bensu Soral yaptığı açıklamayla dikkat çekti. Soral "Çocuk istiyor musunuz?" sorusuna bakın ne yanıt verdi.

Cam Tavanlar dizisinin reytinglere yenilmesi sonrası ekrana veda eden Bensu Soral, dün akşam İstinye’de görüntülendi. Orman yangınlarıyla ilgili konuşan ünlü oyuncu, “Çok üzülüyorum. Umarın bir yerde son bulur. O kadar üzülüyorum ki orada yaşayan insanlara, canlılara, coğrafyamıza” dedi.

Güzel oyuncu, “Çocuk istiyor musunuz?” sorusuna ise verdiği yanıtla dikkat çekti. Soral açıklamasında “Ben çok seviyorum ama ülkemizde bu haldeyken çocuk getirmek ne kadar doğru. Ben korkuyorum yani ne olacağı belli değil. İnşallah kısmetse olur hayırlısı” dedi.

Bensu Soral'ın bu açıklaması sosyal medyayı ikiye böldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
YERYÜZÜNDE YAŞAYAN SAHİBİ OLDUĞU ÇOCUKLARINA GEREKENİ YAPAMAYAN ONLARA BAKAMAYAN BAKMAKTA VE YAPMAKTA DA ZORLANAN İLERİYE DÖNÜK OLARAK ÇOCUKLARINA BİR GARANTİ VERMEKTEN VE YAŞADIĞI ŞU DÜNYADA SAVAŞLARDAN FELAKETLERDEN KENDİNİ KORUMAKTAN ACİZ OLAN ZATEN TÜM DÜNYA ÜLKDLERİNDE YAŞANAN GEÇİM VE YAŞAM ZORLUKLARI NEDENİYLE İNSANOĞLUNUN ÇOCUK YAPMASI ACABA UYGUNMUDUR
çok doğru demiş
kız daha yeni yeni kazanmaya başladı.hayatını güvenceye alsın sonra çocuk yapar
Geri Dön