Bergen'i öldüren Halis Serbest, çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

Arabesk şarkıcısı Bergen’i 1989 yılında öldüren kocası Halis Serbest, Adana’da dört çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

Bergen'i öldüren Halis Serbest, çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

Arabesk şarkıcısı Bergen’i 1989 yılında öldüren kocası Halis Serbest, Adana’da dört çocuğa cinsel istismardan tutuklandı. ‘Acıların kadını’ lakabıyla tanınan arabesk müzik şarkıcısı Bergen’in yüzüne 1982’de kezzap atan, 1989 yılında da silahla vurup öldüren kocası Halis Serbest cinsel istismar suçundan cezaevine girdi.

--3292350

DÖRT ÇOCUĞA İSTİSMAR

Dört küçük çocuğun istismar olayı tesadüfen ortaya çıktı; Adana’da motosiklet süren küçük bir çocuğu gören polis ekipleri, motosikleti durdurdu. Motosikleti kimden aldığı sorulan küçük çocuk, Halis Serbest’in kendisine verdiğini ve karşılığında cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

PARA İLE KANDIRDI

Olayla ilgili araştırma yapan polisler, 3 çocuğun daha Halis Serbest tarafından para ile kandırılıp istismara uğradığını belirledi. Küçük çocukların ailelerinin şikayeti üzerine Halis Serbest gözaltına alındı. Pedagog eşliğinde ifadeleri alınan çocuklar, Serbest’in para ve motosiklet karşılığında kendilerine istismarda bulunduğunu iddia etti.

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen Halis Serbest ‘çocuğa cinsel istismar’ suçundan tutuklandı. İstismara uğrayan çocukların aileleri şikayetlerini geri çekmeleri için Halis’in yakınları tarafından tehdit edildiklerini öne sürdü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
şimdi bu adamın işlediği suçlara göre dışarıda olmasını sağlayan hakimin vicdanına tüküreyim...
@aomeerr hakim önüne gelen adamı bir süzse bile yeter ne mal oldugunu anlar. ama hakimin de eli kolu baglı. ceza hukunda ne yazıyorsa ona göre karar vermek zorunda. kafasına göre değil.
@sprglvs doğru ynlız ceza hukukuna göre ağırlaştırılomış mühebbet veebilir cinayet ve çocuk istismarı ve adam yaralama az buz bi suç değil !! kardeşim ! bu oruspu çocuklarının öldürülmesi lazım
Mümkünse bu sefer salmasınlar artık
@sprglvs insan öldüren bir katil. 7 ayda tahliye olursa,bu yaptıkları normal.çok adaletli devletimiz serbest bırakacak. artık böyle şeylere sadece küfür edebiliyoruz.bence sen ceza hukuku dediğin kitabı bir oku istersen.orda yazan cezalar verilebilse bunun gibi ler içerden çıkamaz.
Kani Bozuk P.........
Böyle uğursuzlara müebbet vereceksin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler