Bergen'i öldüren Halis Serbest, çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

Arabesk şarkıcısı Bergen’i 1989 yılında öldüren kocası Halis Serbest, Adana’da dört çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

Bergen'i öldüren Halis Serbest, çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

Arabesk şarkıcısı Bergen’i 1989 yılında öldüren kocası Halis Serbest, Adana’da dört çocuğa cinsel istismardan tutuklandı. ‘Acıların kadını’ lakabıyla tanınan arabesk müzik şarkıcısı Bergen’in yüzüne 1982’de kezzap atan, 1989 yılında da silahla vurup öldüren kocası Halis Serbest cinsel istismar suçundan cezaevine girdi.

--3292350

DÖRT ÇOCUĞA İSTİSMAR

Dört küçük çocuğun istismar olayı tesadüfen ortaya çıktı; Adana’da motosiklet süren küçük bir çocuğu gören polis ekipleri, motosikleti durdurdu. Motosikleti kimden aldığı sorulan küçük çocuk, Halis Serbest’in kendisine verdiğini ve karşılığında cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

PARA İLE KANDIRDI

Olayla ilgili araştırma yapan polisler, 3 çocuğun daha Halis Serbest tarafından para ile kandırılıp istismara uğradığını belirledi. Küçük çocukların ailelerinin şikayeti üzerine Halis Serbest gözaltına alındı. Pedagog eşliğinde ifadeleri alınan çocuklar, Serbest’in para ve motosiklet karşılığında kendilerine istismarda bulunduğunu iddia etti.

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen Halis Serbest ‘çocuğa cinsel istismar’ suçundan tutuklandı. İstismara uğrayan çocukların aileleri şikayetlerini geri çekmeleri için Halis’in yakınları tarafından tehdit edildiklerini öne sürdü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
şimdi bu adamın işlediği suçlara göre dışarıda olmasını sağlayan hakimin vicdanına tüküreyim...
@aomeerr hakim önüne gelen adamı bir süzse bile yeter ne mal oldugunu anlar. ama hakimin de eli kolu baglı. ceza hukunda ne yazıyorsa ona göre karar vermek zorunda. kafasına göre değil.
@sprglvs doğru ynlız ceza hukukuna göre ağırlaştırılomış mühebbet veebilir cinayet ve çocuk istismarı ve adam yaralama az buz bi suç değil !! kardeşim ! bu oruspu çocuklarının öldürülmesi lazım
Mümkünse bu sefer salmasınlar artık
@sprglvs insan öldüren bir katil. 7 ayda tahliye olursa,bu yaptıkları normal.çok adaletli devletimiz serbest bırakacak. artık böyle şeylere sadece küfür edebiliyoruz.bence sen ceza hukuku dediğin kitabı bir oku istersen.orda yazan cezalar verilebilse bunun gibi ler içerden çıkamaz.
Kani Bozuk P.........
Böyle uğursuzlara müebbet vereceksin
bu adamın ve bunu koruyan insan kılığındaki yaratıkların layıklarını bulmaları gerekir. bunların is teklerinin karşılanması gerekir.
** kurusunu atın cezaevine bir daha gün yüzü görmesin pezevenk i çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde yakayı ele verir bergen e yaptığı cezaları çeksin şe**z adam öldür yarala küçük çocuklara cinsel tacizde bulun artık deliğe girme vakti geldi orada seni güzel yaşatırlar şe**z hiç merak etme dilerim allahtan ömür boyu gün yüzü görmezsin
suç yine kadında neden böyle biriyle evlenirsin ki ????
Niye dışardaki ??? Türk adalet sistemi harika
BÖYLE KANSIZLAR GEBERSİN
kasıtlı insan öldürene gün yüzü göstermezsen bidaha böyle suçlarla karşılaşmak gibi derdin olmaz
ülke nereye gidiyor ya, madem paran var bu işi yapanlarla olacagina neden küçük çocuklara musallat oluyorsun şerefsiz
Bu se**z halis cezasini cekmeli, ve keske bergene yaptiklari tekrar mahkemeye verilmeli, eskiden mafyalik yaparak ve rusvet vererek cezadan kurtuldu namussuz.
BADEM BIYIK BIRKAMIŞ KAMUFLE OLMAK İÇİN.BUNUN GİBİ BİNLERCESİ URFA ,ANTEP,HATAY,ISLAHİYE DE SİPERE YATMIŞ 9 -10 YAŞINDAKİ MAĞDUR SURİYELİ ÇOCUKLARA İMAMLAR NİKAH KIYIYPR KUSARSINIZ.MAAZERET PEYGAMBER EFENDİMİZ 9 YAŞINDA HZ AİŞE İLE EVLENMİŞL BİZ NEDEN EVLENMEYELİM
KATİL ORTALIKTA GEZİYOR .BU NASIL İŞ ???? NEREDESİN EYYY AKEPE .
o tehdidi yapan şe**z aile mensupları da halisle aynı cezaya çarptırılmalıdırlar.
BU PİSLİK NEDEN İDAM EDİLMEDİ,NEDEN HAPİSDE DEĞİL,PİSLİŞK DÜZENİN PİSLİKLERİ ORTALIĞI PİSLEYİP GEZİYORLAR,PİSLİK DÜZENDE PİSLİKLERİ SEYREDİYOR,NE ZAMAN ADAMAKLILLI ADİL BİR DÜZEN GELECEK BU MEMLEKETE,ÇILDIRACAK MİLLET,ZALİMDEN PİSLİKDEN YANA BİR DÜZEN BU HIYAR ÖMÜR BOYU HAPİS EDİLMELİYDİ NASIL ADALET BU,YOPKSA BİZMİ ADALETİ BİLMİYORUZ,HAKKI HUKUKU BİLMİYORUZ,ADALET DEMEK PİSLKİKLERİ 3-5 GÜN YADA YIL HAPĞİSDE BESLE SEMİZLE SAL PİSLİĞİNİ DEVAM ETSİN Mİ DEMEK TÜRKİDE ADALET BUMUDA BİZ BİLMİYORUZ,BU 550 BAŞIN OLDUĞU MECLİS NE İŞE YARAR,İHALE PEŞİNDEMİ KOŞMAYA,ADAMLARINI YERLEŞTİRMEYEMİ YARAR
inşallah içerde biri bu şrefsizin gözlerini oyard rahmetli bergeninde intikamını almış olur...
bu adamın ne kadar pislik olduğu tescillenmiş onu çoluk çocuğun içine salmak büyük hata ...
DİLERİM İÇERDE BİRİ ŞİŞLERDE BU KAEAKTERSİZİ. ADALETTE YILLAR SONRA YERİNİ BULUR...
pislik her yerde pisliktir değişmez
pis yaratık..
Yılın En Güzel Haberi Olduğu Kesin. Gebertsinler Cezaevinde.
bu insan müsvettesinin yaşaması bile zuldur toplum için...
dünya üzerinde bu kadınların çilesi nedir ya böyle :( yıllarca besle büyüt elbebek gül bebek bak elin adamı gelip dövsün işkence etsin :( vicdanmı lan bu!
uln bu adam daha gebermedimi be
inşallah sonun olur ceza evi
ölmemişmiydi bu adam. Ben öldü diye hatırlıyorum
bergende bu dürzünün elinden çok çekmişti o da cezaevinde bulur inşAllah
haa Cinsel Taciz mi.! Merak etmesin, Çocuklar 14 yaş altındaysa Rızaları vardır dmeektir, En fazla 2 ay Sonra Serbest Kalır ..
KATİLLER VE AZMETTİRİCİLERİDE NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN ÖMÜR BOYU HAPİSDEN ÇIKMAMALI. SAĞLIK NEDENİ İLE BİLE OLSA. UYUŞTURUCU SATICILARI VE VATAN HAİNLERİDE AF KAPSAMINDAN UZAK TUTULMALI. Kİ İLERİDE TEKRAR SUÇ İŞLEMESİNLER. SUÇ İŞLEMEYE NİYET EDENLER 10 KEZ DAHA DÜŞÜNSÜNLER. YOKSA DAHA ÇOK CİNSEL İSTİSMAR EDERLER, UYUŞTURUCU SATICILARI KÖRPE BEDENLEİR ÖLÜME SÜRÜKLERLER
Adalet olsaydı bu adam şimdi içeride olurdu.
çocukların ailelerini tehdit edenlerde cezalandırılsın.
Sapık, her zaman sapıktır. Bunların cezasında indirim veya infaz affı uygulanmamalı.
zamaninda kendini oldurseymis ne guzel temizlik olurmus
Yeni yasaya göre Geçmişlerini GÖRECEK,Tabi uygulanırsa
Yazık... Yahu adam karısını öldürüp nasıl dışarıda olabiliyor? Bence bir insanı isteyerek planlayarak öldüren kisi ömür boyu hapiste kalmalı...
ben artık çok doğal karşılıyorum bu olayları.çünkü son 16 yıldır yapılıyor ve seviliyor
İşte bu çoğunuzun taptığı beşeri sistemin sonucu. İlahi yasa yürürlükte olsaydı, katil öldürülür o 4 çocuk kirletilmezdi, sizler yine de tapacaksınız bu beşeri sisteme... Sizin dininiz size benimki bana (kafirun suresi)
bergenin ahı çıkmış
ADAM HİÇ CEZA GÖRMEMİŞ Kİ AYLAR YATIP ÇIKMIŞ YİNE SOYADI GİBİ OLUR BİR KAÇ GÜN SORA SAPIK
Diğer Haberler