SPOR

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran'dan Süper Lig açıklaması!

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran koronavirüs nedeniyle ertelenen Süper Lig hakkında görüşlerini açıkladı.

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran'dan Süper Lig açıklaması!

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen Süper Lig hakkında açıklamalarda bulundu. Gerekli şartların oluşması halinde Play-Off sisteminin de olabileceğini söyleyen Dalgakıran sözlerine şu cümlelerle devam etti.

"BÜYÜK BİR FELAKET"

Adnan Dalgakıran, "Büyük bir felaketle karşı karşıya dünya. Henüz başındayız. Bütün ülkeler bu salgınla mücadele ediyor. Avrupa'da bizden daha önce ligler tatil edildi, bu noktada karar verici unsurlar var." dedi.

"ADALETLİ KARAR VERİLMELİ"

Dalgakıran, "Türkiye'de TFF, Avrupa'da UEFA. Adaletli karar verileceğini düşünüyoruz. Birtakım kararlar alınacaktır, biz bu aşamada başkanımızla toplanıp kendi görüşümüz ve bakış açımızı oluşturacağız." dedi.

"FEDAKARLIK YAPILACAK"

Dalgakıran, "Birtakım fedakarlıklar herkes tarafından yapılacak. Bunlar zamanı gelince konuşulacaktır. Hakkaniyet çerçevesi içinde, bağlı olduğumuz kurumların doğru kararlar almasını beklemek adına bizler de birtakım çabaları sarf edeceğiz." ifadelerini kullandı.

"SON 5 YILIN ORTALAMASI ALINSIN"

Dalgakıran, "Şahsi görüşüm, son 5 yılın ortalaması alınarak UEFA'ya gidecek takımlar belirlenebilir. Şartlar, müsait olmuşsa 3-4 ay sonra hızlı bir playoff mücadelesi verilebilir. Aklıma alternatifler gelmiyor doğrusu, bunlardan başka." diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Siz ligin bu durumunu kendi çıkarınıza kullanmaya çalışıyorsunuz çakallar sizi yok son 5 yılmışta yok lig iptal edilmeliymişte cin olmadan adam çarpma derdindeler ligde şampiyonluk umutları kalmadı avrupaya gitme riskleri var birde çıkıp böyle konuşuyolar şu zor zamanları kendi çıkarlarına kullanma çabası yazık ya gönderin şunları avrupaya ağlamasınlar
sizin konuyla hic ilginiz yok hala sacmasapan fikirler ortaya koyuyorsunuz. koronavirusten tehlikelisiniz cakalligi birakin.
Bak sen şu işe ne kadar zekice şu an felaketten 5 yıl önceki başarınızı kullanmak istiyorsunuz... Başka arzun canım?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler