SPOR

Beşiktaş Beko'yu resmen duyurdu

Beşiktaş Kulübü, yeni sponsorunu Beko müziği ve "Efsane geri dönüyor" ifadeleri ile duyurdu. Siyah beyazlılar, Beko ile yaptığı yeni anlaşmayı 1 Haziran'da açıklayacak.

Beşiktaş Beko'yu resmen duyurdu

Vodafone'un gelecek sezon sponsor olarak yola devam etmeyeceğini açıklamasının ardından siyah beyazlılar, formasının sırtında yer alan Beko ile göğüs sponsorluğu için anlaştı.

Beşiktaş Kulübü, bu anlaşmayı sosyal medya hesabından "Efsane geri dönüyor" ifadesiyle paylaştığı Beko müziğinin olduğu video ile duyurdu.

Beşiktaş ile Beko arasında yapılacak anlaşmada konuşulan rakam yıllık 30 milyon lira! Anlaşmanın süresinin ise 3 yıllık olması bekleniyor. Böylece resmi imzalar atıldığında siyah beyazlılar 3 yıllığına 90 milyon liralık önemli bir gelire sahip olacak.

100. YIL DETAYI

Metin-Ali-Feyyaz'dan 100. yıldaki şampiyon kadroya kadar yıllarca Beşiktaş'ın göğüs sponsorluğunu yapan Beko, taraftarın da çok sevdiği bir marka. 'Beko reklamlı Beşiktaş formaları' taraftarlar arasında ayrı bir öneme sahip, çünkü bu forma 'altın yılları' çağrıştırıyor.

Sergen Yalçın'ın, kulübün 100. yılında Galatasaray'a attığı ve ünlü spiker Ercan Taner'in 'Sergen attı şampiyonluk geldi' sözüyle efsaneleşen golünde üzerindeki formada Beko yazılması da bir diğer anlamlı detay.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
8taşın sponsoru fenevbaçe oldu desene
Beko Koç'un değilmi yawwww
Bakin size bişey söyliyeceğim !! Yil 1997 Bodrumda Eski Palmiye Pastanesi yaninda LUNC BOX Diye bir mekan ışletiyorum. Ozamanlar ingiliz turistlerin kum atsan yere düsmez derecede kalabalik olan zamanlariydi, düsünsenize Gümbete biz turkleri Barlara almiyorlardi, Gumbete Turistleri Bodruma inerlerdi ve Bodrumda Barlar Sokaği Halikarnastan başlar Denizciler kahvesi onune kadar giderdi. Herneyse iste bu Turistlerle Futbol muhabbetine girdimizde tuttuğumuz Takimin BEŞİKTAŞ olduğunu ve biliyormusun derdik. Anlatirdik anlamazlardi dedim Sponsor BEKO deyince, haa okey okey im know derlerdi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler