SPOR

Beşiktaş, Göztepe maçı için Tahkim Kurulu'na başvurdu

Beşiktaş, Göztepe maçı tekrarı için Tahkim Kurulu'na gidildiğini açıkladı.

Beşiktaş, Göztepe maçı için Tahkim Kurulu'na başvurdu

Beşiktaş, Göztepe maçı için Tahkim Kurulu'na başvuruda bulunulduğunu açıkladı.

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI

İzmir Gürsel Aksel Stadyumu'nda Göztepe A.Ş. ile oynadığımız maçın ardından konu ile ilgili itirazımızı 28.01.2020 tarihinde Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'na gönderilmek üzere TFF Başkanlığı'na ilettik.

TFF Yönetim Kurulu, 13.02.2020 tarihli toplantısının ardından almış olduğu kararı ve başvurumuzun reddedildiğine dair yazıyı, TFF Genel Sekreterliği'nin göndermiş olduğu karar yazısı ile tarafımıza iletti.

İtirazlarımıza konu Yönetim Kurulu kararının temelinin, aksi yayıncı kuruluş görüntüleri ile kolaylıkla tespit edilebilen, yalan beyan içeren hakem raporlarına dayanmış olması ve Futbol Oyun Kuralları'nın amacına ve mantığına aykırı temele oturtulmuş olması sebebiyle konuyu 20.02.2020 tarihinde göndermiş olduğumuz duruşma talepli itiraz dosyamız ile TFF Tahkim Kurulu'na taşımış bulunmaktayız.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Tekrar kararı çıkarsa GÖZTEPE ligden çekilme kararı almalıdır.GÖZ GÖZ e yakışacaak bu onurlu duruştur.
Allah Allah niye çekilecekler. Kanun kuralmı,yoksa VUR-AL mı?
yaw sanki şampiyon olacaksın FIFA'ya git bari
Beşiktaş bu maçta zayıf takımdı,hem rakibine gol atamıyordu.Göztepenin golleri çok güzeldi.Beşiltaşın golüde penaltıdan oldu.Hakemde verdi.Kötü gidşatta hep mazeret bulmaları herkesi üzüyor.At 2 gol çek git.Zaten bu haftada yenildiler.Gol atamıyorlar gollll.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler