SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Beşiktaş transferin son gününde iki bomba birden patlattı! Al-Musrati ve Ernest Muci resmen Beşiktaş'ta!

Beşiktaş transferde son gün bombasını patlattı. Daha önce Svensson ve Joe Worrall'ı kadrosuna katan siyah-beyazlılar, transfer döneminin bitimine saatler kala Ernest Muci ile 3.5 yıllık anlaşma sağladı. Bu transferin yanında Braga'nın ön liberosu Al Musrati de KAP'a bildirildi.

Beşiktaş transferin son gününde iki bomba birden patlattı! Al-Musrati ve Ernest Muci resmen Beşiktaş'ta!
Ernest Muci

Ernest Muci

ARN Arnavutluk
Yaş: 23 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Beşiktaş

Beşiktaş, bir süredir gündeminde olan Ernest Muci transferini bitirdi. Legia Varşova forması giyen 22 yaşındaki Arnavut 10 numarayı kadrosuna katan siyah-beyazlılar, Braga'nın ön liberosu Al Musrati ile de sözleşme imzaladı.

HASAN ARAT DEVREYE GİRDİ VE İŞİ BİTİRDİ

Screenshot_2

Beşiktaş, Ernest Muçi için transfer görüşmelerine başlandığını KAP'a bildirdi. Beşiktaş'ın Ernest Muçi transferine izin vermeyen Legia Varşova başkanını ikna etmek için araya Cumhurbaşkanı Duda'yı sokan Hasan Arat kısa süre içinde bu transferi bitirdi. Hasan Arat'ın bu bağlantısı siyah-beyazlı taraftarları çok mutlu etti.

AL-MUSRATI KİRALIK

6b86d27b556a47cc8f0af58b0df2425b

Siyah Beyazlı Kulüp, Al-Musrati transferini de bitirdi. Braga Kulübü, Al-Musrati transferi için 1 milyon euro kiralama bedeli, 11 milyon Euro zorunlu satın alma opsiyonu ve 2.5 milyon Euro bonus maddelerinin olduğunu açıkladı.

BEŞİKTAŞ TARİHİNE GEÇTİ

Al-Musrati'nin zorunlu bonservisinin 11 milyon euro olduğununun öğrenilmesinin ardından bu transfer tarihe geçti. Al-Musrati Beşiktaş tarihinin en yüksek bedelli transferi olarak kayıtlara geçti.

PİYASA DEĞERLERİ 24 MİLYON EURO

Screenshot_2

Beşiktaş'ın yeni transferi Al Musrati'nin piyasa değeri 16 milyon euro... Ernest Muçi'nin piyasa değeri ise 8 milyon euro.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler