SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Beşiktaş yöneticisi Adnan Dalgakıran: İki arkadaşımız yumruklandı

Süper Lig’in 16’ncı haftasında Beşiktaş deplasmanda Hes Kablo Kayserispor’u 2-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Beşiktaş 2’nci Başkanı Adnan Dalgakıran, maç sırasında Beşiktaşlı yöneticilerin locada saldırıya uğradığını söyledi.

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, Kayserispor maçının ardından konuştu ve localarının basılarak iki yöneticiye yumruklu saldırı yapıldığını belirtti.

"BURASI PATAGONYA DEĞİL"

Beşiktaş yöneticisi Adnan Dalgakıran: "Burası Patagonya değil. Burada çok vahim bir olay yaşadık. Son dakikalardaki gerginlikten sonra yöneticilerimizin locası, milletvekili sıfatı taşıyan bir şahıs ve kardeşi tarafından basıldı, yumruklandı. Davacı olacağız."

"KAMERA KAYITLARINI İSTEDİK"

“Milletvekili ve kardeşinden şikayetçi oluyoruz. Kamera kayıtlarını istedik. Ülkenin parlementosunda bu ülkenin insanlarını temsil eden insanlar loca basıp adam dövmeye kalkarsa, bu camia bunun hesabını sorar."

YALANLAMA GELDİ!

Kayserispor-Beşiktaş karşılaşmasının ardından Kadir Has Stadyumu’nun çıkışında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Yöneticisi Adnan Dalgakıran’ın yaptığı açıklamaya, Milletvekili Baki Ersoy’dan yalanlama geldi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy İHA muhabirine yaptığı açıklamada, "Kimse Beşiktaş Spor Kulübü’nün locasını basmadı. Bu konuyla ilgili kamera kayıtları mevcuttur. Loca basan taraf biz değil, aksine onlardır. Çıkan arbedede kimin ne yaptığını görmedim ancak yumruk atan taraf biz değiliz" şeklinde açıklama yaptı.


Canlı Skor

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler