SPOR

CANLI

Beşiktaş yöneticisi Adnan Dalgakıran: İki arkadaşımız yumruklandı

Beşiktaş yöneticisi Adnan Dalgakıran: İki arkadaşımız yumruklandı

Süper Lig’in 16’ncı haftasında Beşiktaş deplasmanda Hes Kablo Kayserispor’u 2-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Beşiktaş 2’nci Başkanı Adnan Dalgakıran, maç sırasında Beşiktaşlı yöneticilerin locada saldırıya uğradığını söyledi.

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, Kayserispor maçının ardından konuştu ve localarının basılarak iki yöneticiye yumruklu saldırı yapıldığını belirtti.

"BURASI PATAGONYA DEĞİL"

Beşiktaş yöneticisi Adnan Dalgakıran: "Burası Patagonya değil. Burada çok vahim bir olay yaşadık. Son dakikalardaki gerginlikten sonra yöneticilerimizin locası, milletvekili sıfatı taşıyan bir şahıs ve kardeşi tarafından basıldı, yumruklandı. Davacı olacağız."

"KAMERA KAYITLARINI İSTEDİK"

“Milletvekili ve kardeşinden şikayetçi oluyoruz. Kamera kayıtlarını istedik. Ülkenin parlementosunda bu ülkenin insanlarını temsil eden insanlar loca basıp adam dövmeye kalkarsa, bu camia bunun hesabını sorar."

YALANLAMA GELDİ!

Kayserispor-Beşiktaş karşılaşmasının ardından Kadir Has Stadyumu’nun çıkışında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Yöneticisi Adnan Dalgakıran’ın yaptığı açıklamaya, Milletvekili Baki Ersoy’dan yalanlama geldi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy İHA muhabirine yaptığı açıklamada, "Kimse Beşiktaş Spor Kulübü’nün locasını basmadı. Bu konuyla ilgili kamera kayıtları mevcuttur. Loca basan taraf biz değil, aksine onlardır. Çıkan arbedede kimin ne yaptığını görmedim ancak yumruk atan taraf biz değiliz" şeklinde açıklama yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Futbolda adalet kalmadı olacağı o. Bedava penaltı ne olacakki
Ülkenin neresinde adalet varki.
Dikkati başka yere çekmeyin maçı hakem yardımıyla aldınız. Dikkatleri oraya çekmek istiyorsunuz.
BEŞİKTAŞ maçı hakkıyla aldı. kimse boş konuşmasın. 2 penaltıda doğru. izlemeden yorum yapmak kolay. eğer izleyipte yorum yapıyorsanız 85 numara gözlük takın..
adın gibi nur ol kardeşim sevgiler
@mert_vural_1979 Konu Beşiktaş değil Kardeşim!Konu,Adalet bekleyen,aynı acıları yaşayan Sergen Yalçın'ın,Adaletsizlik karşısında suskun kalışı,3 Maymunu oynaması...! Ortadaki bir maçta İlk Penaltı dediğin gibi doğru,genç bir kaleci çıkardı bunu;fakat 84.dakikadaki penaltı F.Aydınus ve Cüneyt Çakır kararı.85.Dakikadaki Serbest vuruşu yine genç kaleciniz çıkaramasa maç 1-1'di.Sivas maçında taçtan gol attınız dediler,ama Beşiktaş futbol oynarken,Sivas oynamadı,sonuç olarak çatır-çatır yendiniz ve hakkınızdı.Bu gece yorumuyla sana methiye düzen Fikret Savaş,bak benim yorumum karşısında ne demiş!
@esaygin_1966 Fenerbahçe -Beşiktaş maçında son dakika Fenerbahçe lehine verilen penaltının daha şiddetlisi. Direk taban giriyor topa vurmuş vurmamış önemli değil. Lopez freni boşalmış kamyon gibi gidiyor. Burda freni boşalan kamyon mu barilyel mi suçlu?
@eagle_shadow_1984 "...son dakika Fenerbahçe lehine verilen penaltı....."Eyyam penaltısını kastediyorsun?Bu dediğin doğru.Dünkü maçta ise;ilk yarıdaki penaltı doğru;BJK'li oyuncu ceza sahasında,iki Kayseriliden ilki dalmasa,belki ikincisi pozisyonu savuşturacak,net penaltı.2.penaltıda;maç başından beri saha içinde yaşanılan aynı pozisyonlara bir bak ve bu penaltı pozisyonuna bile bakılmaz bence ki dakika 84!el insaf...!
Takım
O
Av
P
Geri Dön