Bikinili kızların kavgası sosyal medyayı salladı!

Genç kızların göl kenarında tutuştukları büyük kavga sosyal medyanın gündemine oturdu.

Nerede çekildiği bilinmeyen ve sosyal medyada hızla yayılan görüntülerde genç kızlar göl kenarında tekme tokat kavga ediyor.

Kıskançlıktan dolayı çıkan ve dakikalarca süren kavgada agır darbeler alan kızlar birbirlerine acımasızca vurmaya devam ediyor. Genç kızların yanında bulunan bir grup erkek ise kavgayı ayırmak yerine bir süre izlemekle yetiniyor.

Kavga ıkın grubun da şişme botlara binip olay yerinden ayrılmasıyla son buldu.

Sizler için benzer videoları derledik. İşte o videolar...

Düğünde gelin kayınpeder kavgası

Rusya'da düğünde yaşanan bu kavga herkesi şaşkına çevirdi. Düğünde kamera geline çevrildiği sırada gelinden şok bir el hareketi geldi.Bu hareket damadın babasını çok kızdırdı. Kayınpeder ile gelin bu hareket sonrası tartışmaya başladı ve tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.

Sevgilisiyle yatakta bastığı karısını böyle öldürdü

Karısının kendini aldattığına inanan adam evin dışında beklemeye başladı. Karısının sevgilisi eve girince içeri daldı ve silahla hem karısını ham de adamı vurup öldürdü. O anları da kameraya aldı. Sosyal medyaya düşen bu video, büyük yankı uyandırdı.

Eşini aldatırken bastı, videoya kaydetti!

​Görüntüler Rusya'da çekildi.Gece geç saatlerde evine gelen adam kendisini aldattığından şüphelendiği eşini sevgilisiyle bastı.O anları cep telefonuyla kaydeden adamın rahat tavırları dikkatlerden kaçmıyor.Aldatılan koca intikam için çekilen görüntüleri sosyal medyaya yükledi.

Öfkeli eş kocasının sevgilisini köprüden attı

Brezilya'da cep telefonu ile kaydedilen görüntüde öfkeli kadın, bir apartmanın girişinde kocasınınsevgilisi olduğunu iddia ettiği genç kadını saçlarından yakalayıp dışarı çekiyor.

Diğer Haberler