MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bir yaz dizisi daha reyting kurbanı

Tutar mı Tutar dizisi için Show TV'den flaş karar...

Bir yaz dizisi daha reyting kurbanı

Show TV'nin yeni yaz dizilerinden olan Fabrika Kızı'ndan sonra Tutar mı Tutar dizisininde erken final yapacağı iddia edildi. Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ceyda Ateş ve Su Kutlu'nun başrollerini paylaştığı, yapımcılığını BKM'nin üstlendiği Tutar Mı Tutar 2 hafta önce ekranlara gelmeye başlamıştı. Leyla ile Mecnun hayranlarının seveceği tarzda bir absürd komedi dizisi olan Tutar mı Tutar'ın ilk iki bölümü reytinglerde kötü sonuç aldı.

Cuma akşamları yayınlanan dizi ekrana geldiği ilk hafta Total'de 38 AB'de ise 40. olmuştu. Dizinin ikinci bölümü ise reytinglerde daha da düştü ve Total grubunda 67. sırada AB grubunda 45. sırada yer alabildi. Dizinin ilk haftaki reyting sonuçlarına göre erken final yapmasına karar verildi. Yayın saati de değişen dizi 3. bölümüyle 10 Temmuz Cuma akşamı daha geç bir saatte 23.15′de ekranlarda olacak. Tutar mı Tutar dizisi 17 Temmuz'da yayınlanacak olan 4. bölümüyle ekrana veda edecek.

Absürd komedi olan dizide yakın arkadaş olan Cemal ve Ayhan'ın bir sabah uyandıklarında kendilerini bir mahalle dizisinin başrollerinde bulması anlatılıyordu.

İşte dizinin konusu:

Yakın arkadaş olan Cemal ve Ayhan, bir sabah uyandıklarında kendilerini bir mahalle dizisinin başrolleri olarak bulurlar. Bu mahallede, daha önce hiç görmedikleri aileleri, aşkları, arkadaşları ve hatta düşmanlarıyla karşılaşırlar. Cemal ve Ayhan, Umut Sineması'nın sahibidirler ve mahallenin tek kurtuluş umudu; ertesi akşam ilk filmiyle açılış yapacak olan bu açık hava sinemasıdır. Mahalleli için yeni bir umut olan sinema, dizinin kötü adamı Kemal için planlarını sekteye uğratacak bir adımdır. Diziden çıkabilmeleri için ya dizi tutmayacak ve bitecektir, ya da imkansız aşk mutlu sonla sonuçlanacaktır.

Cemal'in imkansız aşkı, babası Ali Reşat'ın eski kan kardeşi, yeni kan düşmanı olan Kemal'in kızı Süreya'dan başkası değildir. Ama Cemal'in, Süreya'yı görür görmez ona gerçekten aşık olacağı aklının ucundan bile geçmemiştir

Express

En Çok Aranan Haberler