MAGAZİN

Boşanan Hanife aşka geldi! Eski kocasıyla...

Boşanan Hanife aşka geldi! Eski kocasıyla...

Bir evlilik programına katılmasıyla ünlenen Hanife ne yapsa olay oluyor. Önce başörtüsünü çıkaran Hanife sonra pozlarıyla gündem olmuştu. Bir süre önce evlenen Hanife kısa sürede boşanmasıyla da dikkat çekmişti. Hanife şimdi de boşandığı kocasıyla aşka geldi.

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyurduktan sonra fenomen olan Hanife Gürdal, geçtiğimiz haftalarda 9 ay önce evlendiği Kemal Ayvaz ile tek celsede boşandığını açıklamıştı. Bir süredir Trabzon'da yalnız yaşayan Gürdal, Instagram hesabından eşiyle barıştığını duyurdu.

Geçtiğimiz hafta boşandığını açıklayan ve açıklamalarıyla gündem olan Hanife önce eski eşiyle bir nikah pozunu "Kararlarımı sorgulamayın lütfen" notuyla paylaştı. Aşka gelen Hanife gece bir poz daha paylaşarak şunları yazdı:

eüea

"Olumsuz şeyler düşünenler de haklılar ama iyi yürekli güzel düşünceli yapıcı insanlar da iyi ki varlar. Uzunca neler oldu anlatmak istiyorum ama şimdi zamanı değil sanırım, tek söyleyeceğim sevmek her saçmalığın içinde bulmak hali kendini..."

Hanife'nin eski kocası ise paylaştığı kareye "Sen gördüğüm en güzel gelinsin benim güzel karım seni seviyorum. Ben hep senin yanındayım" notunu yazdı.

Hanife'nin bu paylaşımına yorum yağdı ve takipçileri Hanife'yi reklam yapmakla suçladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
bu kadın toplum ahlakını bozmak için kullanılan bir proje insanıdır. öncelerde ekrana türbanlı çıkıp sonrasında özgür ruh takılması bunu açıklıyor. dinini bilen kendini bilir... prim vermeyelim toplum olarak bu tip hadsizlere.
Bastırılmış duyguların açığa çıkması olamaz diyorsun yani veya parayı görünce ne din kaldı ne iman. Üniversiteye türbanlı gelip de sonra açılan kaç tane var bir bilsen! Ama nerden bilecen üniv dedim sana uzak tabi
@mcraen amma boş konuşmuşsun
ŞUURSUZ KADIN NEYİN PEŞİNDESİN? ARKANA ALDIĞIN O ADAMA ACIMIYORSAN YENİ GELECEK KUŞAK YENİ NESİL GENÇLERİMİZE ACI!ÖRNEK OLMAYA ÇALIŞ VALLAHİ BIKTIK ARTIK SENİ HABER OLARAK GÖRMEKTEN...MOSTRALIK GELİN HANİFE...
ayrılalım ne olduk ı Aşka geldi rahat yaşamak için ayrıldı eski kocasinin yani sıra da arkadaşları olunca altatiyor olmasın her şeyin bir kılıfı var Ayrıldığı kocasını da oyunlarına alet ediyor belliki hemfikirler
Geri Dön